צילום: צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

"מרגיש טוב": השר רפי פרץ נכנס לבידוד לאחר שאחד מיועציו נדבק בקורונה

השר לענייני ירושלים ומורשת רפי פרץ נכנס לבידוד לאחר שאחד מיועציו התגלה כחולה קורונה. מלשכתו נמסר: "השר מרגיש טוב, הוא יעבור בדיקת קורונה ויפעל ע״פ ההנחיות של משרד הבריאות. כמו כן, ייכנסו לבידוד יועצים נוספים ועובדי משרד אשר באו במגע עם החולה"
 • "הן בכו מכאבי בטן, אני בכיתי כי לא היתה להן אמא"

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

השר לענייני ירושלים ומורשת רפי פרץ נכנס הבוקר (חמישי) לבידוד לאחר שאחד מיועציו קיבל תשובה חיובית לבדיקת הקורונה, הפעם האחרונה בה היועץ שהה עם השר הייתה ביום שלישי שעבר.

מלשכתו של השר נמסר כי, "מתוך אחריות לבריאות הציבור ועד להשלמת החקירה האפידמיולוגית, הודיע השר רפי פרץ כי הוא ייכנס לבידוד עד לסיום החקירה. השר מרגיש טוב, הוא יעבור בדיקת קורונה ויפעל ע״פ ההנחיות של משרד הבריאות. כמו כן, ייכנסו לבידוד יועצים נוספים ועובדי משרד אשר באו במגע עם אותו יועץ".

כזכור, ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון בני גנץ נכנס אתמול לבידוד בשל חשד שנחשף לחולה קורונה ביום ראשון בשעות הערב. מלשכתו נמסר כי "מתוך רצון ואחריות להימנע מסיכון בהדבקה ולאחר התייעצות עם גורמים רפואיים, החליט גנץ להיכנס לבידוד, עד לביצוע בדיקת קורונה וחקירה אפידימיולגית. גנץ חש בטוב וימשיך לנהל את ענייני המשרד ויתר עיסוקיו הציבוריים מהבידוד".

"נתחיל מהשורה התחתונה: אני מרגיש מעולה, ומתכוון להמשיך ולעבוד כמו תמיד, רק מרחוק", כתב גנץ בטוויטר. עוד הוסיף כי "קיים חשד שבראשון בערב נחשפתי לחולה קורונה. לאחר התייעצות עם גורמים רפואיים, אכנס לבידוד, אבצע בדיקת קורונה וחקירה אפידימיולגית ואפעל בדיוק לפי ההנחיות. אין מקום ללקיחת סיכונים. רק בריאות לכולם".

בהמשך הנמסר עוד כי "לאור כניסת שר הביטחון וראש הממשלה החליפי, בני גנץ, לבידוד, יותקנו בביתו בשעות הקרובות אמצעים שיאפשרו לו למלא את תפקידו". מטעמו של גנץ נמסר עוד כי "האדם שאליו נחשף גנץ הינו חבר משפחה".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן