צילום: Official White House Photo by Shealah Craighead

לאחר עצרות הבחירות: 130 ממאבטחי הנשיא טראמפ הונחו להיכנס לבידוד

על פי הדיווח, ההדבקה ההמונית נטרלה למעשה כעשרה אחוזים מצוות הליבה של השירות. עוד נכתב כי ההידבקות ככל הנראה קשורה לסדרת הכנסים מרובי המשתתפים שקיים טראמפ במהלך קמפיין הבחירות לנשיאות. בבית הלבן סירבו להגיב לנושא

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

עשרות מאבטחים של השירות החשאי האמריקני, שתפקידם להגן על נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, נחשפו לאחרונה לחולי קורונה מאומתים ונכנסו לבידוד, וחלקם אף נדבקו בעצמם בנגיף הקורונה – כך דווח בכלי תקשורת רבים בארצות הברית.

על פי הדיווח, ההדבקה ההמונית נטרלה למעשה כעשרה אחוזים מצוות הליבה של השירות. עוד נכתב כי ההידבקות ככל הנראה קשורה לסדרת הכנסים מרובי המשתתפים שקיים טראמפ במהלך קמפיין הבחירות לנשיאות.

גורמים בשירות החשאי מדווחים כי חלק מאלו שנכנסו לבידוד – כבר נמצאו כחיוביים לנגיף. בבית הלבן, לעומת הזאת, סירבו להגיב לנושא ובשירות החשאי סירבו לספק נתונים בנוגע לכמות העובדים שנמצאו חיוביים וכן בנוגע למספרם המדויק של אלו שנכנסו לבידוד.

ב"וושינגטון פוסט" האמריקני דווח כי הסוכנים חצצו בין הנשיא דונלד טראמפ שנאם בכינוסים הגדולים לבין הקהל הענק, שבחלקו הגדול לא עטה מסכות ולא שמר על כללי ריחוק חברתי.

כזכור, הנשיא המכהן טראמפ שמר על שגרת קמפיין צפופה בשבועות שלפני יום הבחירות, וערך במהלכם "בליץ" של כמעט 50 עצרות במדינות המפתח – את כולן ערך לאחר שהוא בעצמו החלים מהנגיף באמצע אוקטובר. רבות מהמדינות בהן התקיימו ההתקהלויות נחשבות גם למוקדי תחלואה מובילים, ובמהלך העצרות נראו רק בודדים עוטים מסכות פנים.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן