המלאכים בלבן הקפיצו את חולי הקורונה בבית החולים • וידאו ותמונות

מסיבת פורים מרגשת התקיימה היום (חמישי) בתוך מחלקת הקורונה במרכז הרפואי 'שיבא' בתל השומר, במסגרתה שימחו המתנדבים את נשאי הנגיף המאושפזים • על אף שכלל המתנדבים החלימו מקורונה, כניסתם למחלקה נעשתה לאחר שהתמגנו באופן מלא • צפו בתיעוד מהשמחה

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

המסכות הם חלק בלתי נפרד מהנוף העצוב של מחלקת הקורונה. הצוות והמתנדבים המסורים, חייבים להתמגן על מנת למנוע הידבקות במחלה. אולם הפעם למסכות היה תפקיד משמח יותר. מתנדבי מלאכים בלבן של 'עזר לחיים', המתנדבים המחלימים, הביאו איתם את שמחת הפורים למחלקת הקורונה.

בשעה שהילדים של כל עם ישראל, צעדו בשלל תחפושות אל הגן, המתנדבים, המתנדבים-המחלימים עשו את דרכם למחלקת הקורונה ב'שיבא' וערכו מסיבת פורים קופצנית ומשמחת לחולי הקורונה. המתנדבים הגיעו למחלקה שהם מצוידים בכלי נגינה, באוכל ובהרבה הרבה מצב רוח, והביאו את שמחת הפורים לתוך מחלקת הקורונה.

אחד החולים, שהיה מחובר למכשיר חמצן, התרומם מהמיטה שלו והצטרף למעגל הריקודים של המתנדבים, שלא היה גבול לאושר שלהם לראות את החיוך הנשקף בעד מסיכת החמצן. חולים אחרים שהיו חלשים מכדי להשתתף בשמחה, נופפו בידיהם למתנדבים ומחאו כפיים לשמע שירי הפורים, שלרגע אחד הזכירו להם את השמחה הגדולה של הימים הללו.

שמחת הפורים כללה גם חלוקה של משלוחי מנות מרהיבים, למאושפזים במחלקת הקורונה ולכל הצוות הרפואי במחלקת הקורונה. משלוחי המנות נארזו על ידי מתנדבי הארגון, במארזים של חברת 'מן' שתרמה את המוצרים לחלוקה עבור משלוחי מנות לחולי הקורונה ולצוותים הרפואיים שעמלו קשה בשנה האחרונה בטיפול במסירות נפש בחולי הקורונה.

צפו בגלריה:

5 תגובות

איזה צדיקיםם אשריכם ישראל!!
אין על העם שלנו בעולםםם!!

כל הכבוד מתדבים יקרים תזכו למצוות

איזה מרגש ברמותתת איזה צדיקים פשוט מלאכים נכנסים לבידודים האלה ומשמחים נפשות
אני מקווה שאבא מצלם לנו מלעמלה עוד זכות לבניית לבנה בבית מקדש וקירוב הגאולה עם משיח צידקנו אמן ואמן

אשריככם!!!!
תזכו לבריאות ושמחות כל חייכם!!!!

מדהים!!!
חבל שאת זה לא מראים בתקשורת!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell