David Cohen/FLASH90

גנץ: להביא את הישראלים שנמצאים בחו"ל ומעוניינים לשוב לבחירות

בכוונת גנץ להודיע בישיבת הממשלה שתיערך ביום שני, כי אם לא יתקבל מתווה שבמסגרתו כל ישראל שמעוניין להגיע ולממש את זכות ההצבעה שלו, לא יוארכו התקנות על נתב"ג המסתיימות ב-10.3 כלל, וזה יהיה באחריותו הבלעדית של ראש הממשלה נתניהו

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

שר המשפטים בני גנץ הודיע היום על רקע המתרחש בוועדת החריגים בנתב"ג, כי ידרוש להכניס נציג מטעם משרד המשפטים לדיוני הוועדה וכן לחשוף לציבור באופן שקוף את הקריטריונים שלפיה היא פועלת.

בכוונת גנץ להודיע בישיבת הממשלה שתיערך ביום שני, כי אם לא יתקבל מתווה שבמסגרתו כל ישראלי שמעוניין להגיע ולממש את זכות ההצבעה שלו, לא יוארכו התקנות על נתב"ג המסתיימות ב-10.3 כלל, וזה יהיה באחריותו הבלעדית של נתניהו ויוכיח שהוא דואג לפוליטיקה לפני שהוא דואג לחיי אדם. גנץ ציין, כי יש זמן רב להיערך, וכי הוא קורא לנתניהו לא להביא להפקרות.

גנץ אמר הערב, כי המציאות בשטח מזעזעת, ואין ספק שיש לחשוף באופן דחוף את הקריטריונים שלפיהם עובדת הוועדה, ולדאוג שיש נציג מטעם משרד המשפטים שדואג שלפיהם היא מתנהלת.

עוד ציין גנץ, כי משרד הביטחון סייע בהתקשרות עם חברה שיכולה לספק אלפי בדיקות ביום בנתב"ג, ואין כל בעיה להביא ארצה את כל הישראלים שנמצאים בחו"ל ומעוניינים לשוב לבחירות, ולחייב אותם בשתי בדיקות ביום לצורך מימוש זכותם הדמוקרטית.

דבריו מגיעים על רקע "תחקיר" שפורסם במהלך השבת לפיו וועדת החריגים פועלת מתוך שיקולים ואינטרסים אישיים כאשר מרבית המאושרים לעלות ארצה הם חרדים.

2 תגובות

תודה לגנץ! גנץ מעולה בתור שר ביטחון ובכל התפקידים שהוא מאייש! ישראל צריכה הרבה מנהיגים טובים ונאמנים כמו גנץ. כל מה שגנץ אמר לגבי נתניהו זה נכון ב 100%, נתניהו מטעה את הציבור בזה שהוא מציג שכאילו שרק הוא עושה. חשוב שכולם יפנימו את המילים של גנץ, ויבינו שישראל צה"ל והמוסד זה לא ביבי! כל כך נכון מה שגנץ אמר: "בימים האחרונים ראיתי שנתניהו מנכס את הטיפול באיראן לעצמו – הוא התבלבל. הביטחון הוא לא עניין פרטי של ביבי, בדיוק כמו שהחיסונים שיש למדינת ישראל אינם נכס פרטי שלו. יש גופים רבים ששותפים בבניית היכולות שלנו מול איראן – המוסד, משרד החוץ, המל"ל וכמובן צה"ל ומערכת הביטחון.

"היצירתיות של המוסד היא לא פיתוח של ביבי וגם לא הנחישות של צה"ל", המשיך שר הביטחון, "אנחנו בונים את המענה ההתקפי, ההגנתי וגם המודיעיני, ואנחנו נדע להגן על מדינת ישראל. כדי למנוע איראן גרעינית חשוב מאוד שיהיה שיח עם ארצות הברית, עם אירופה וגם עם מדינות ערביות שחולקות איתנו את האינטרס הזה. לישראל יש ידידות קרובות בעולם וראשית צריך לפעול ביחד איתן".

זה לא שנתניהו התבלבל, נתניהו במודע מבלבל את כולם כאילו רק הוא "מר ביטחון" כאשר האמת היא שהמערכת הביטחונית של ישראל היא מערכת טובה ומשומנת כבר יותר מ-70 שנה ובלי שום קשר לנתניהו. חשוב להבין ולהפנים.

גנץ בוקר טוב . אתה שוב נפלת על הראש . מה קורה איתך . אתה לא רואה שהעם לא רוצה אותך בקירבנו ? את זגזגן ולא יציב . בגדת בבוחרים שלך . ובוגד תמיד נשאר בוגד .

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell