צילום: ויקיפדיה

החוקרים פיתחו מודל חדש: בריטניה תגיע לחסינות עדר כבר בשבוע הבא

אחד מחברי הצוות שבנו את המודל החדש בבריטניה, סיפר שגם הוא הופתע מהתוצאות, אך לטענתו הנתונים מגבים אותן. חקר של המשרד הלאומי לסטטיסטיקה בבריטניה חיזק את הממצאים החדשים על פי המידע שיש בידם משיעור המחוסנים

 • אתה מחונן ובעל יכולות גבוהות? יש לנו משהו לספר לך

  תוכן מקודם

 • "הבית בבני ברק" משפחת הערליך בימים יפים יותר

  תוכן מקודם

 • האברך שדאג לעשרות משפחות במצוקה נפטר מהמחלה

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

עיתון "הטלגרף" הרואה אור בבריטניה מדווח היום (חמישי) על מודל חדש שפיתחו חוקרים מהיוניברסיטי קולג', ולפיו בריטניה תגיע לחסינות עדר – כבר בשבוע הבא. על פי המודל החדש שפיתחו החוקרים בבריטניה, ביום שני הקרוב שיעור המתחסנים והמחלימים יגיע ל-73.4% מהאוכלוסייה ויאפשר למדינה להתקדם עם הקלות נוספות על הציבור.

ב'חדשות 12' דווח כי אחד מחברי הצוות שבנו את המודל החדש בבריטניה, סיפר שגם הוא הופתע מהתוצאות, אך לטענתו הנתונים מגבים אותן: למעלה מ-50% מהאוכלוסייה הבוגרת התחסנו במנה אחת לפחות, 42% נחשפו לנגיף ול-10% נוספים יש נוגדנים מחשיפה לזנים אחרים של הקורונה.

עוד על פי הדיווח, מחקר של המשרד הלאומי לסטטיסטיקה בבריטניה חיזק את הממצאים, והראה שלפני כחודש ל-54% מהציבור היו נוגדנים לנגיף הקורונה. בשבועות שחלפו מאז התחסנו עוד 7 מיליון אזרחים בבריטניה ואובחנו 100,000 נדבקים חדשים, דבר שהעלה משמעותית את שיעור החסינות במדינה.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell