יונתן סינדל / Flash90

הקורבן ה-17 לנגיף הקורונה בישראל: אישה בת 50 עם מחלות רקע נפטרה

אישה בשנות ה-50 לחייה נפטרה בבית החולים שיבא. היא הקורבן ה-17 של נגיף הקורונה בישראל. מביה"ח נמסר: "לאחר 10 ימים בהם צוות המחלקה לטיפול נמרץ בחולי קורונה נאבק על חייה, נפטרה הלילה מטופלת בשנות ה-50 לחייה שסבלה ממחלות רקע"

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

מניין המתים מקורונה בישראל עלה ל-17: בבית החולים שיבא נפטר הלילה (שלישי) אישה כבת 50 שר אושפזה בבית החולים במצב קשה לאחר שאותרה כחיובי לנגיף הקורונה, הנפטרת שסבלה גם ממחלות רקע טופלה במשך 10 ימים על ידי צוות המחלקה לטיפול נמרץ בחולי הקורונה ונאבקה על חייה. מבית החולים נמסר: "אנו משתתפים בצערה של המשפחה".

משרד הבריאות עדכן אמש כי נכון לשעה 20:00 עומד מניין החולים מנגיף הקורונה בישראל על 4,695 איש, עלייה של 348 חולים מאז העדכון האחרון אתמול בשעה 8:00, ועלייה כוללת של 448 חולים מאז העדכון שלשום בשעה 21:00.

עוד מעדכן משרד הבריאות כי מניין החולים הקשים עומד על 79, מתוכם 66 מחוברים למכונות הנשמה. עוד 90 חולים במצב בינוני. בבשורות הטובות: 161 חולים כבר החלימו והשתחררו. מניין הנפטרים עלה היום באדם נוסף ועומד למרבה הצער על 17 נפטרים ז"ל.

2 תגובות

היא הקורבן ה-16
התברר שאחד הנפטרים שדווח אמש לא היה נשא
בשורות טובות

לא נכון זה אחרי החישוב

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell