צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

"לא התחסן במנה השנייה": מדוע לא מגיע מנכ"ל פייזר לביקור בישראל?

מנכ"ל פייזר אלברט בורלא אמור היה להגיע לישראל לשבוע הבא ובקרב המתנגדים למפלגת הליכוד כבר היו שדרשו לבטל את הביקור, בטענה כי הוא ישמש כתעמולה פוליטית לראש הממשלה נתניהו. בסוף, הביקור נדחה מסיבה אחרת
 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • מחריד: בעל דירה מאיים לזרוק לרחוב גר צדק עם שלושה ילדים קטנים

  תוכן מקודם

 • הילדים של עם ישראל: שרה נחמן ושילה מתחננים אלינו לעזרה

  תוכן מקודם

אלברט בורלא, מנכ"ל חברת פייזר המייצרת את החיסונים נגד נגיף הקורונה, אמור היה להגיע לביקור בישראל. במהלך הביקור, אמור היה לדון עם ראש הממשלה בנימין נתניהו על הקמת מפעל חיסונים בארץ.

בקרב מתנגדיו הפוליטיים של בנימין נתניהו כבר החלו לטעון נגד הביקור הצפוי, בנימוק כי הוא ישמש לתעמולת בחירות עבור מפלגת הליכוד, שם מזכירים כל הזמן את הצלחתו של ראש הממשלה להביא את החיסונים לישראל לפני כל העולם.

בסופו של דבר, הביקור בוטל – אך מסיבה מפתיעה אחרת: ל-N12 נודע כי בורלא וחלק מחברי המשלחת לא התחסנו במנה השנייה בחיסון נגד קורונה, וחלק אחר מהמשלחת לא השלימו את הימים הדרושים כדי לקבל את ההגנה המלאה שהחיסון נותן.

בעקבות כך, התקבלה ההחלטה לדחות את הביקור בישראל בכמה ימים – אך גם בכך נוצר קושי, אולי כתוצאה מהבחירות שייערכו בעוד כשבועיים.

בתגובה נמסר מחברת פייזר: "אנחנו ממשיכים להיות מעוניינים בביקור בישראל ובפגישות עם מקבלי ההחלטות, בכירי מערכת הבריאות ואנשי המקצוע שלוקחים חלק במבצע החיסונים המוצלח בישראל. הביקור בישראל יתואם ככול הנראה לקראת סוף האביב, כאשר המגבלות הנובעות מווירוס הקורונה יוסרו או ישתפרו, והן יאפשרו תנאי ביקור טובים".

כתבות קשורות

2 תגובות

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן