Abed Rahim Khatib/Flash90

מדאיג: 12 קשישים נדבקו בקורונה בבית אבות – למרות שכבר חוסנו פעמיים

אירוע חריג התרחש בבית אבות עירוני בבאר שבע, כאשר עובד המקום הדביק בקורונה 12 דיירים, כולם כבר קיבלו את המנה השנייה של נגיף הקורונה • בימים הקרובים צפויות להגיע תוצאות הריצוף הגנטי שנעשה לבדיקות הקשישים, כדי לוודא אם מדובר בהידבקות במוטציה

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

חריג: 12 דיירים מבית אבות בעיר באר שבע, נדבקו בנגיף הקורונה, למרות שכולם היו מחוסנים כבר בחיסון השני נגד נגיף הקורונה. עם זאת, איש מהם לא סובל מתסמינים ומצבם קל – כך נחשף לראשונה בחדשות 12.

ביום שני התגלה אחד מהעובדים הסיעודיים במוסד כחיובי לקורונה ובעקבות כך נעשו בדיקות לכל הקשישים במחלקות שעמם הוא בא במגע. מדובר בשלושים איש, שכאמור, התוצאות ל-12 מהם חזרו חיוביות.

לפי הדיווח של ענבר טויזר בחדשות 12, פרופ' נמרוד מימון, מנהל מבצע "מגן אבות ואימהות" הנחה להמשיך בבדיקות הקורונה לעובדים במוסדות שבהן ישנו כיסוי חיסוני מלא לכל הדיירים.

כמו כן, בימים הקרובים צפויים להגיע תוצאות הריצוף הגנטי שנעשה לבדיקות הקשישים, במטרה לוודא כי לא מדובר במוטציה של נגיף הקורונה.

ממשרד הבריאות נמסר בתגובה: "החיסון של פייזר מגן ב95% אחוז מפני המחלה. במסגרת תכנית מגן אבות ואימהות מבוצעת סקירה שבועית של עובדים כדי להגן מפני מחלה, התפרצות ומפני נשאות של הנגיף. לכן, אנחנו בתכנית יכולים לראות ולזהות מקרי נשאות אסימפטומטיים".

עוד הוסיפו במשרד הבריאות כי "תכנית מגן אבות ואמהות סיימה את כל חיסון בני הגיל השלישי ורמת התחלואה והתמותה במוסדות אלה ירדה באופן דרמטי, דבר הנראה גם בשיעור האשפוזים בבתי החולים. עדיין אנו נוקטים בזהירות רבה וממשיכים בתכנית הדגימות, להמשיך ולהגן על המוסדות מעבר להגנה שהחיסונים נתנו".

7 תגובות

מה חריג? זה קרב ב- 160 בתי אבות בארץ וגם מוות
תתעוררו אתם בניסוי מעבדה על גופכם….תתעוררו עם ישראל עובדים עליכם

בהחלט לא חריג! למה צריך לקרוא מידע במקומוני ערים על נפטרים או תופעות לוואי קשות ולא מפורסם בחדשות?? טירוף מערכות!
איפה הסכמה מדעת – כחוק??
המחוסנים מדביקים ונדבקים- בדוק!
מדוע לא מסכימים לבדיקת דם למחוסנים? או מטוש?? בקרוב מנה 3.
תושבי ישראל בניסוי! כואב כואב הלב! הערב רב הורסים אותנו! מנכל פייזר שיועמד לדין והרשימה ארוכה.

אתם לא נומלים!

הלווווו….

לכל הלחוצים.

הם לא חולים, הם נשאים.
יש הבדל.

הם לא התלוננו רק התגלו כנשאים במהלך בדיקה שגרתית.

צריך להתייחס לזה, אבל לא להשתגע…

שבוע טוב

חברה, שתיתם יין שנשאר מפורים או מה ?
כל גדולי ישראל וגדולי הרפואה מצטרפים להצלת חיים. ואתם מפמפמים על תופעות לוואי ?
כמה אלמנות ויתומים יש בעם ישראל בגלל הקורונה ?
על מה אתם מדברים ?

הגבתי תגובה יפה מאד ולא אישרו אותה, משונה מאד.
הבאתי את דברי הגר"א במשלי שכותב שקסם על שפתי מלך, שמי שנוהג כמו שצדיק אמר לו, לא יאונה לו שום רע. וממילא מי שהתחסן ע"פ ציווי גדולי ישראל, יכול להיות רגוע ושליו….

תתעוררו יהודים!! קוראת כאן שואה!
מי מכם צפה בחדשות בעולם לאחרונה?? אנשי עיתונות וממשל מדברים על ישראל!! ושואלים 'איך ממשלת ישראל מתעמרת ומענה ככה את התושבים שלה??? הם הרי חוו את השואה'!!
'גדולי הדור' – יש רשימה אחרת עם גדולי הדור שזועקים נגד הזריקה הניסיונית!! מנכל 'פייזר' עצמו לא יודע מה מכילה הזריקה הזו! ומודה שהזריקה ניסיונית.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell