סטילס: קובי גדעון/ לע"מ

נתניהו התרגש מלימוד התנ"ך והזהיר: "עוד לא סיימנו עם הקורונה"

"אנחנו מובילים כרגע את העולם ביציאה מהקורונה, חידוש הלימודים גם בחטיבות הביניים בצורה מלאה זה סימן מובהק לכך", אמר ראש הממשלה לתלמידים אותם ביקר ולהם הסביר מתי עליהם עדיין להישאר עם המסכות • שר החינוך: "זהו יום חג"

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום (ראשון) יחד עם שר החינוך יואב גלנט וראש העיר ירושלים משה ליאון בתיכון החדש בהר חומה, ירושלים לציון העובדה שפתחו את מערכת החינוך ללא קפסולות.

לדברי נתניהו, "אנחנו ביום חג של פתיחת מערכת החינוך. עד עכשיו התלמידים היו בקפסולות, עכשיו הם מתאחדים בפעם הראשונה. ביקרתי כעת את תלמידי כיתה ז', הם לומדים תנ"ך, ספר שמואל, ואמרתי להם שהחיבור שלנו לעבר והזינוק שלנו לעתיד זה מה שמאפיין את העם שלנו".

"אנחנו מובילים כרגע את העולם ביציאה מהקורונה, חידוש הלימודים גם בחטיבות הביניים בצורה מלאה זה סימן מובהק לכך. יש שני דברים שאני רוצה להדגיש: ראשית, עוד לא נפטרנו מהמסיכות. בתוך המבנים והכיתות עוטים מסיכות, בחוץ אפשר להוריד אותן, עם המלצת עטיית מסיכה בהתקהלויות. באופן כללי, בפנים מסיכות – בחוץ אפשר להוריד".

נתניהו הוסיף, "שנית, עוד לא סיימנו עם הקורונה משום שהיא יכולה לחזור. הדבר החשוב ביותר כדי למנוע את חזרת הקורונה, הוא להביא הנה עוד מיליוני חיסונים, משום שבמוקדם או במאוחר נצטרך חיסון נוסף. תוקף החיסון הקיים יכול לפוג לאחר שישה, תשעה חודשים או שנה. אנחנו נצטרך חיסונים נוספים, אני עובד על זה ואודיע לכם אם יהיו חדשות בעניין"

שר החינוך יואב גלנט: "זהו יום חג למערכת החינוך. לראשונה מזה חודשים ארוכים, שניים וחצי מיליון תלמידים מכל רחבי הארץ חזרו ללמידה מלאה במוסדות החינוך. בשם מערכת החינוך, אני מודה לראש הממשלה על חיסון אזרחי ישראל. הודות לחיסונים, התחלואה ירדה וזה איפשר להחזיר לפעילות מלאה את הלב הפועם של המדינה – מוסדות החינוך בישראל. בזמן שמדינות רבות בעולם עדיין מצויות בסגרים – במדינת ישראל יצאנו מהקורונה וחזרנו לחיים, הודות למבצע החיסונים של ראש הממשלה".

"מערכת החינוך הצליחה לצמצם בשנה האחרונה פערים דיגיטליים של שנות דור. זאת בזכות 150 אלף מחשבים ניידים שחילקנו בכל רחבי הארץ לתלמידים לטובת הלמידה מרחוק. בשבועות הקרובים נפעל לצמצום הפערים הרגשיים והפדגוגיים שנוצרו בשנה החולפת ונוסיף לקדם רפורמות חינוכיות ותקשוביות גם בשנת הלימודים הבאה, למען התלמידים – דור העתיד של מדינת ישראל".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן