במעמד הקבלת פני רבו במדיעין עילית לכבודו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי, יישא את המשא המרכזי כ"ק מרן האדמו"ר מביאלא חבר מועצגה"ת של אגודת ישראל. עוד ישתתף: חבר מועצת גדולי התורה של דגל התורה הגאון רבי דוד כהן

הציר של דגל התורה עם אגודת ישראל ממשיך להתהדק, לאחר עצרת הבחירות המשותפת של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי עם כ"ק מרן האדמו"ר מגור בירושלים יממה לפני הבחירות. מחר במעמד הקבלת פני רבו במודיעין עילית הנואם המרכזי בעת השתתפות מרן שר התורה יהיה כ"ק מרן האדמו"ר מביאלא חבר מועצגה"ת של אגודת ישראל וכן חבר מועצת גדולי התורה של דגל התורה הגאון רבי דוד כהן.

בעיצומם של ימי חול המועד מתעטפת העיר מודיעין עילית באווירת חג נוספת והיסטורית, כאשר מעמד היסטורי ראשון מסוגו יתקיים בעיר, מעמד נרגש של "הקבלת פני רבו", שבו יקבלו המוני תושבי העיר את פני מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א. המעמד ההיסטורי ישולב עם סיום מסכת אהלות, שנלמדה בשקידה על ידי אלפי בחורי ישיבות תושבי העיר בימי בין הזמנים, זאת על פי הוראת מרן שר התורה שהורה כן לראש העיר יעקב גוטרמן.

המעמד ההיסטורי והייחודי יתקיים הערב, ברחבת האמפי פארק הענק שבכניסה לעיר מודיעין עילית, והוא יחל בשעה 17.30 בערב. את המעמד ינעים בעל המנגן שלוימי גרטנר יחד עם תזמורת מרובת כלים. מעמד מרנן ורבנן והקבלת פני רבו למרן שר התורה צפוי להתקיים בשעה 19.30, אז מרן הגר"ח קנייבסקי יכנס בשערי העיר ויתקבל על ידי הרבבות באמפי פארק וברחובות הסמוכה.

בשל הצפי להשתתפות המונים במעמד, יוצבו מסכי ענק מעל בימת הכבוד לשני צדדיה וכן לאורך הרחובות הסמוכים על מנת להפחית לחץ ועומס במתחם עצמו. המשטרה וכוחות הבטחון נערכים בכוחות מתוגברים לאבטחת המעמד, לצד עשרות כונני ארגוני ההצלה שיתפרסו בנקודות רבות לאורך המתחם כולו.

ראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן במעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, לפני דקות אחדות.