ברוך דיין האמת: אריאל קוסלבסקי ז"ל בן 18, תלמיד ישיבת ברסלב, משכונת רמות בירושלים טבע למוות במהלך שחיה בחוף לא מוכרז בכינרת. ההלוויה תתקיים היום בשעה 16:00 בהר המנוחות בירושלים. בנו בכורו של ר' פנחס קוסלבסקי

הטרגדיה בכינרת: אריאל קוסלבסקי ז"ל מירושלים, הוא הנער בן ה-18 שטבע היום למוות במהלך שחיה בחוף לא מוכרז בכינרת. גופתו שוחררה על ידי המשטרה זמן קצר לאחר איתורה וההלוויה תתקיים היום בשעה 16:00 בהר המנוחות בירושלים. הנער, תלמיד ישיבת ברסלב, בנו בכורו של ר' פנחס קוסלבסקי מרמות ד' בירושלים, הבעלים של "סנטר רמות".

אריאל ז"ל אותר לאחר לאחר שעות של חיפושים על ידי צוותים בכינרת. הוא נכנס הבוקר לחוף לא מוכרז בסמוך לחוך הנפרד ולאחר זמן שמו לב חבריו כי אינם רואים אותו ומיהרו להזעיק סיוע. תוך זמן קצר החלו במקום חיפושים נרחבים בסוף אותר הנעדר ללא רוח חיים.

מארגון מד"א נמסר כי, "בשעה 11:55 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירדן על צעיר שנמשה מהכנרת לאחר שטבע ונעדר משעות הבוקר. פאראמדיקים של מד"א מדווחים על צעיר כבן 18 ללא סימני חיים וקובעים את מותו". פאראמדיק מד"א יועד פרץ סיפר: "על גדות הכנרת חברנו לסירה של השיטור הימי שחילצה מהמים את הצעיר. הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

המתנדב יוסי אוקנין מסר כי, "סמוך לשעה 8:15 קיבלנו קריאה ממוקד איחוד הצלה על צעיר שטבע בסמוך לחוף שיקמים בכינרת. בשלב זה מיד הגענו לזירת האירוע עם האמבולנס הימי והשתתפנו בחיפושים אחרי הצעיר שטבע. לצערי לאחר כ-3 שעות של חיפושים השיטור הימי איתר את הצעיר ללא רוח חיים."

במשטרה ביקשו להזכיר כי, "יש לגלות אחריות אישית להיכנס למים בחופים מוכרזים בלבד ובשעות פעילות שירותי ההצלה ואין להיכנס לעומק המים, או להיכנס באופן כללי על גבי אמצעי ציפה – זאת עקב סכנת היסחפות". עוד נמסר למפליגים בכנרת כי "יש להצטייד בטלפון נייד בשהייה ממושכת ובכל בעיה או סכנה יש לדווח בהקדם האפשרי למוקד המשטרה".