לאור פניית חבר הכנסת הרב אורי מקלב: לא יבוצעו עבודות תחזוקה בדרכים המובילות להר מירון בימי ההילולה. "עבודות בכביש בימים לחוצים ועמוסים אלו תהווה הכבדה משמעותית מיותרת, תפריע ביותר לזרימת התנועה ותוסיף סבל בלתי מבוטל לציבור בדרכו למירון"

חברת נתיבי ישראל לא תבצע פעולות תחזוקת הכבישים בדרכים המובילות למירון בסוף השבוע הקרוב לקראת הילולת הרשב"י ההמונית המתקיימת במקום בכדי למנוע פקקי ענק בדרכים המובילות מהריכוזים החרדיים להר מירון, במענה לפניית חבר הכנסת הרב אורי מקלב ציין מר ניסים פרץ מנכ"ל חברת נתיבי ישראל המבצעת את העבודות כי כלל העבודות על הצירים מירושלים בני ברק למירון לא יבוצעו בלילות סוף השבוע.

בפנייתו למנכ"ל חברת נתיבי ישראל כותב חבר הכנסת הרב אורי מקלב כי לקראת ל"ג בעומר הקרב ועמו העומסים הכבדים בכבישים כתוצאה מההמונים העושים את דרכם לציון הרשב"י במירון, אבקש לתת את הדעת לפעול להפסקת העבודות בכבישים בדרך מירונה בסוף השבוע, כפי שהיה בשנים עברו בימי ההילולה,

למותר להכביר במילים על הקשיים הרבים והמהותיים הנוצרים בעורקי התנועה מהעליה ההמונית למירון מכל רחבי הארץ כותב הרב מקלב ומוסיף – עבודות בכביש בימים לחוצים ועמוסים אלו תהווה הכבדה משמעותית מיותרת, תפריע ביותר לזרימת התנועה ותוסיף סבל בלתי מבוטל לציבור בדרכו למירון. אודה על טיפולך היעיל בנושא לתועלת הציבור ולרווחתו

כאמור לאור פניית חבר הכנסת הרב אורי מקלב הודיע מנכ"ל חברת נתיבי ישראל האמונה על ביצוע העבודות בכבישים כי בכל ימי ההילולה לא יבצעו עבודות בכבישים בכל הדרכים המובילות להר מירון בכדי למנוע עומסים מיותרים.

כמדי שנה, אתר JDN יעביר בשידור וידאו חי באיכות HD את כל אירועי ל”ג בעומר במירון, החל מההדלקה המרכזית של כ”ק האדמו”ר מבאיאן בליל ההילולא, ועד לאחר ההדלקה של כ”ק האדמו”ר מתולדות אהרן לקראת הערב למחרת.