במירון: ההדלקה המרכזית של ישיבת 'אורייתא' לכלל בחורי הישיבות

כמו בכל שנה, גם השנה צפויים אלפי בחורי ישיבות ואברכים ליטול חלק במעמד המרגש של ישיבת אורייתא • בפנים: הפרטים המלאים והלו"ז המלא

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

גם השנה, כבשנים האחרונות, לא יוותרו אלפי בני הישיבות העולים מירונה, על ההדלקה רבת ההתעוררות והשמחה של תלמידי ישיבת 'אורייתא', המתקיימת ברחבת תולדות אברהם יצחק, מתחת לציונו הקדוש של רשב"י וסמוך למערת הלל הזקן ותלמידיו.

מאות תלמידיה המובחרים של ישיבת 'אורייתא' יתכנסו יחדיו בעז"ה בליל ל"ג בעומר, הילולא דבר יוחאי, ברחבת ההדלקה הגדולה, בשעה 01:00 בלילה. יחד עמם ימלאו את השטח ואת הטריבונות הגבוהות, מאות רבות של בחורים מכלל הישיבות בארץ הקודש בתוספת מרובה של יהודים זקנים וצעירים השמחים ועולזים בשמחתו של איש אלוקים קדוש הוא, אדוננו בר יוחאי.

בשעות המרוממות של הריקודים, ירקדו אלפי בחורי הישיבות לקול צליל וזמר שיבקע מכליהם ומגרונם של טובי המנגנים והזמרים בעולם החסידי: תזמורתו של הקלידן העולמי משה מנדלסון, יחד עם הזמר החסידי אהרלה סאמעט ואמן הרגש מוטי ויזל, הקלרניסטים אברמי בלטי וחיליק פרנק, הנשפן דוד הלר עם הגיטריסט מנדי הלר, הכנר דוד פראנק ועוד.

מערך מיוחד החוצה גבולות ומגזרים, הוא ההכנה הגדולה לקראת חלוקת "ח"י רוטל" משקה לאלפי הרוקדים בהילולא דבר יוחאי. חלוקת השתייה שרבים נושעו בגינה, סוחפת אליה יהודים רבים, מבקשי ישועה ודורשי ה', הפונים אל נציגי הישיבה ומבקשים להיות אף הם שותפים בחלוקת משקה הישועות, לתועלתם של אלפי הרוקדים. לכבוד התנא האלוקי, רבי שמעון בר יוחאי.

בימים אלה נשלמות ההכנות האחרונות והמאומצות, בניצוחו של מנהל הישיבה, הרב יהודה וגשל שליט"א והצוות הלוגיסטי.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell