ראשי מרכז 'עזר לחיים' בראשות הרב נתן צישינסקי עלו ובאו לבית מדרשו של מרן האדמו''ר מביאלא ברמת אהרן להתברך. האדמו''ר אף הדריך את ראשי 'עזר לחיים' בעניינים הנוגעים לדיני נפשות העולים בעת הפעילות

לקראת ימי הקיץ הבעל"ט נכנסו מייסד ויו"ר עזר לחיים הרב נתן צישינסקי וראשי המרכז למעון קודשו של מרן האדמו"ר מביאלה רמת אהרן שליט"א בכדי להיוועץ ולהתברך.

הרב צישינסקי הציג בפני האדמו"ר את פעילותם היום יומית של יותר מאלף מתנדבי מרכז 'עזר לחיים' למען החולים ומשפחותיהם הכולל הכוונה, ליווי ותמיכה בכדי להציל את חייהם של החולים.

בין היתר הזכיר להאדמו"ר את פרויקט הקמת אגפי מתנדבים בחדרי מיון בבתי החולים בישראל, וכן הציג בפני האדמו"ר שאלות הלכתיות העולות כל העת במהלך הפעילות עם החולים שפונים אליהם בכדי לקבל מענה, וביניהם גם כאלה שאינם שומרי תורה ומצוות ועדיין לא מקפידים על קלה כבחמורה אלא מסורתיים.

הרב צישינסקי שוחח עם האדמו"ר שליט"א גם על הצרכים הרפואיים הרבים להם לא עלינו עם ישראל זקוק לו וביקש להתפלל על כל החולים הזקוקים לישועה. האדמו"ר בירך את צישינסקי שבעזרת השם כבר לא יהיה צורך בו יותר ובירך אותו בזכות מעשי החסד הרבים שהוא עושה.

הרב צישינסקי ביקש גם ממרן האדמו"ר לברך את המתנדבים הרבים של מרכז 'עזר לחיים' המקדישים מזמנם יום ולילה לצורכי החולים הנזקקים לסיוע. מרן האדמו"ר הבטיח כי בזכות מעשי החסד יזכו להצלחה בגשמיות ורוחניות.