לקראת שינויים בשיווק 'בשר הרב לנדא': רבני בני ברק בסיור משותף במשחטה

קורם עור וגידים: שחיטת ענק של כשרות הרב לנדא והרב רוזנבלט רבני העיר בני ברק שליט"א, נערכת לשינויי שיווק שישפיעו על רמת המחירים לצרכן. צילום: דוד זר

ההיסטוריה המרגשת הפכה לעובדה מוגמרת. 'כשרות הרב לנדא' או בחותמה החדש והמשותף לגאונים רבי חיים יצחק לנדא ורבי שבח רוזנבלט שליט"א, מקיפה את כל תחומי הכשרות ובכל מערכות השחיטה. הבוקר, כמידי שבוע בשבוע, התייצבו רבני העיר שליט"א למערך הענקי של שחיטת העופות במשחטה שתחת פיקוחם שבאזור התעשייה עטרות.

חותם הכשרות שזוכה לתהודה חסרת תקדים ולקורת רוח היסטורית בקרב מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א, עולה על שולחן מלכים וזוכה להיקפי צריכה אדירים, כאשר מרבית אולמות השמחה ורשתות השיווק למהדרין עומדות תחת חותם הכשרות ושיווק חותם הכשרות והידורי השחיטה של רב העיר הגרמי"ל לנדא זצ"ל ללא שינוי, בתוספת הנהגות והידורים כהחלטת הרבנים שליט"א. מערך השחיטה שהחל לפעול מיד לאחר חג הפסח, מנצח על אחוז משמעותי משוק המהדרין, בזכות היקפי צריכה משמעותיים לשוק המוסדי (איטליזים, אולמות, ישיבות ומוסדות) ולשוק הקמעונאי בכל רחבי הארץ.

סיור הרבנים הבוקר הינו לקראת שינוי משמעותי במערך שיווק העופות והבשר של מערכת הכשרות המשותפת, כאשר שחיטות הענק תזכה לשינוי במערך השיווק וצמצום עלויות, מה שישפיע לטובה על רמת המחיר לצרכן הסופי.

במה שכבר הפך למסורת במשחטות שתחת פיקוחם, עברו רבני העיר שליט"א על כל מערך השחיטה באופן דקדקני, מבדיקת הסכינים ועד למערך הבדיקות הקפדני הנעשה על השולחן באופן מדוקדק ובבדיקת הריאות וצומת הגידין בעיון כהנהגתו התקיפה של הגרמי"ל לנדא זצ"ל, מערך המליחה וההדחה בהידור הכשרות העולה על שולחן מלכים.

2 תגובות

בקשה שיעשו עוף והודו אורגני בהכשר המהודר שלהם

בקשתך נענתה והתקבלה בשמים כרגע אנחנו פועלים להורידה למטה בהשתלשלות העולמות ברוך תהיה רץ כצבי.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן