בתיעוד מהפגנה שנערכה ביום שישי, נראים קבוצת שוטרים מתנפלים על אדם חרדי שעמד בחניה סמוכה, מכים אותו וגוררים אותו באלימות לניידת המשטרה. המשטרה ביקשה אתמול להעריך את מעצרו, אז נחשף הסרטון שהועבר גם לבדיקת מח"ש

המשטרה שוב משקרת? בתיעוד שמתפרסם היום מהפגנה שנערכה ביום שישי האחרון בבית שמש בעקבות הריסת בית כנסת, נראים קבוצת שוטרים מתנפלים על אדם חרדי שעמד בחניה סמוכה, מכים אותו וגוררים אותו באלימות לניידת המשטרה. משם הועבר למעצר בה שהה במשך כל השבת.

בדיון שהתקיים אמש (מוצאי שבת) בבית המשפט השלום בירושלים, ביקשה המשטרה להעריך את מעצרו בטענה כי היה ממובילי ההפגנה וכי יידה אבנים. בדיון גם נטען על ידי המשטרה כי התנגד באלימות למעצר וגרם לפציעת שוטר. עוד נטען כי הוא משתייך לקבוצה השוללת את קיומה של המדינה ועל כן אינו זכאי לאימון בית המשפט בקבלת חלופת מעצר.

רגע לפני פסיקת השופט הציג עורך הדין של העצור החרדי את הסרטון שפורסם היום ובה הוכחה כי המשטרה שיקרה והאדם שנעצר בכלל לא שהה בשטח ההפגנה והשקיף עליה מחניה סמוכה, וכי מי שפעל באלימות היו השוטרים במקום. בית המשפט החליט לשחרר את העצור היום והנושא הועבר לחקירת המחלקה לחקירות שוטרים במשרד המשפטים.

תגובת המשטרה טרם התקבלה.