אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה. צילום: Noam Revkin Fenton/Flash90

במהלך הפגנה בבית שמש: חרדי שצפה מהצד נעצר באלימות

בתיעוד מהפגנה שנערכה ביום שישי, נראים קבוצת שוטרים מתנפלים על אדם חרדי שעמד בחניה סמוכה, מכים אותו וגוררים אותו באלימות לניידת המשטרה. המשטרה ביקשה אתמול להעריך את מעצרו, אז נחשף הסרטון שהועבר גם לבדיקת מח"ש

המשטרה שוב משקרת? בתיעוד שמתפרסם היום מהפגנה שנערכה ביום שישי האחרון בבית שמש בעקבות הריסת בית כנסת, נראים קבוצת שוטרים מתנפלים על אדם חרדי שעמד בחניה סמוכה, מכים אותו וגוררים אותו באלימות לניידת המשטרה. משם הועבר למעצר בה שהה במשך כל השבת.

בדיון שהתקיים אמש (מוצאי שבת) בבית המשפט השלום בירושלים, ביקשה המשטרה להעריך את מעצרו בטענה כי היה ממובילי ההפגנה וכי יידה אבנים. בדיון גם נטען על ידי המשטרה כי התנגד באלימות למעצר וגרם לפציעת שוטר. עוד נטען כי הוא משתייך לקבוצה השוללת את קיומה של המדינה ועל כן אינו זכאי לאימון בית המשפט בקבלת חלופת מעצר.

רגע לפני פסיקת השופט הציג עורך הדין של העצור החרדי את הסרטון שפורסם היום ובה הוכחה כי המשטרה שיקרה והאדם שנעצר בכלל לא שהה בשטח ההפגנה והשקיף עליה מחניה סמוכה, וכי מי שפעל באלימות היו השוטרים במקום. בית המשפט החליט לשחרר את העצור היום והנושא הועבר לחקירת המחלקה לחקירות שוטרים במשרד המשפטים.

תגובת המשטרה טרם התקבלה.

14 תגובות

המשטרה עושה מה שהוא רוצה כנגד אתיופים וחרדים זה לא שטורים זה פשעים

אני לא מבינה למה אנחנו היהדות החרדית לא קמה לצאת להפגנות ולהפוך את המדינה הזאת לאור ההתעללויות של השוטרים בנו. אנחנו צריכים ללמוד מאחינו האתיופים ולעמוד על הזכויות שלנו.

המשטרה מאד לא מקצועית. השוטרים רואים את כל החרדים כגוש שחור אחד. כצופה מהצד בשעת המהומה זה היה פשוט מצחיק ועצוב שכל האנשים שעשו את הבלאגנים והמהומות באמצע הרחוב לא עניינו את השוטרים. וכשהם קיבלו הוראה לבצע מעצרים הם נכנסו לחניון הפרטי ועצרו 2 שכנים שגם ככה סובלים מאותם משחיתים. ועכשיו גם צריכים לסבול ממשטרה עיוורת ואלימה בלי טיפת חשיבה ואסטרטגיה בסיסית.

זה נראה לי ביכלל בהר נוף בירושלים ולא בבית שמש והראיה לכך האוטובוס

זה ביכלל בגבעת שאול בירושלים

כמובן התקשרות שותקת…למה ..? דרוס כל דוס
לשבוע אחת כולנו הופכים לאתיופים !

בבקשה לכבד את קוראי האתר. להעריך את מעצרו?!

התנהגות נציסטית. . הם עושים מה שבא להם ואין דיין שישפוט אותם. רק השם יתב'.
יש הרבה קורבנות להתנכלויות שלהם.

אחח תענוג לתפוס את השוטרים השקרנים על חם. ייש"כ ר' פלוני הצלם…

רק שאלה איך ההפגנה בבית שמש ויש תמונה של קו 67 למסוף הר נוף

טפשים תמונת אילוסטרציה

לכו תדעו אם זה פוטו שופ אז מה עם האתיופי…….???

תכלס אי אפשר לבדיל בין המפגינים לבין העומדים מהצד ושיש פקודה לעצור אנשים כולם בורחים ללעמוד מהצד
צריך להבין את הצד השני גם אם הוא לא צודק

תפרסמו את הסרטון בבקשה!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *