במהלך השבת האחרונה נפרצו מספר כלי רכב בסמוך לכותל המערבי על ידי בן מיעוטים ונגנבו אלפי שקלים וציוד יקר. אחד מבעלי הרכבים טוען כי השכנים זיהו בבירור את החשוד וכי מדובר בפורץ קבוע. ממשטרת ישראל נמסר כי נפתחה חקירה בנושא

מתפללים שהגיעו בליל שבת האחרון לתפילה בכותל המערבי והחנו את רכבם סמוך לשער האשפות ברחוב דרך העופל נדהמו לגלות מיד עם צאת השבת כי 4 כלי רכב מנופצים ושדודים כשהפורץ מנצל את עובדת חניית מכוניות של שומרי שבת הנשארים שם במהלך כל השבת ורוקן את כל תכולת המכוניות שעל פי עדים ושכנים הגרים במקום הדבר חוזר על עצמו בשיטתיות מספר פעמים מתחת לאפה של המשטרה.

ע"פ עדות עוברי אורח במקום בזמן הפריצות בליל שבת בשעה 1:10 לערך נצפה בן מיעוטים תושב מזרח ירושלים כשהוא פורץ ל- 4 מכוניות אחת אחרי השנייה ומרוקן ניידים, כספים וציוד יקר שהיה במכוניות תוך ניפוץ השמשות וגרימת נזק רכוש גבוה מאוד. נציין כי המקום מרושת עם מצלמות באיכות גבוהה מה שמאפשר לזהות את החשודים ללא התאמצות ניכרת.

בשיחה עם אחד מבעלי המכוניות ל'חדשות JDN' הוא מתקומם וטוען כי על אף שהגיש תלונה במשטרה והבהיר שישנם עדים ושכנים הגרים במקום ונוכחו בזמן אמת באירוע ומזהים ויודעים בברור מי הוא אותו נוכל והפורץ השיטתי ומוכנים לבוא להעיד, לטענתו המשטרה לא ממש מתאמצת לעלות על עקבותיו של הפורץ ולמגר את התופעה הנפשעת והנבזית הזאת.

הוא אף הבהיר כי הוא שוקל לתבוע את המשטרה על אזלת היד והטיפול החובבני לדבריו כשמתבצעת גנבות רכוש חוזרות ונשנות במקום שמצולם ומרושת ברמה גבוהה יותר מבשאר שכונות ירושלים.

מגורם במשטרה נמסר בתגובה ל'חדשות JDN' כי התלונה הוגשה אמש בשעות הבוקר וכי הנושא נמצא כעת בחקירת משטרה.