צילום: Abir sultan / FLASH90

עיריית ר"ג אישרה הפעלת תח"צ בשבת: נציגי ש"ס לא פרשו

15 חברי מועצת העיר הצביעו הערב בעד הפעלת תחבורה ציבורית בשבת רח"ל ושישה בלבד התנגדו. אוטובוסים יפעלו במשך 11 שבועות בעלות כוללת של 210 אלף שקלים. לא ברור מתי יתחיל השירות. הנציגים החרדים נותרו לעת עתה בקואליציה

מועצת העיר רמת גן אישרה הערב (שלישי) הפעלת מערך הסעות לאזורי הבילוי בתל אביב ולחופי הים בשבתות רח"ל. התוכנית כוללת שני קווי אוטובוס, אחד מקריית קריניצי במזרח העיר והשני בחניון הפארק הלאומי, שינועו בצירי תנועה מרכזיים ויאספו תושבים בתחנות האוטובוס הקיימות. 15 חברי מועצת העיר הצביעו בעד ושישה התנגדו.

רב העיר ר"ג הרב אהרן כץ אמר אמש בשידור: "כל החלטה שתתקבל במועצת העיר לא תשנה במאומה את יחסי החילונים והדתיים. בפניה להפעיל תחבורה לא הייתה התנגחות בציבור הדתי".

כך גם ראש העיר כרמל שאמה התייחס בשידור מיוחד ברשת החברתית פייסבוק על מצב הדת בעיר ובמהלך דבריו אמר: "אני אדם מסורתי שהולך בשבת לכל התפילות בבית הכנסת. כשהייתי בכנסת חברי הכנסת החרדים למעט אחד חייכו אלי כי הם מכירים את הפעילות שלי ושאיני שונא דתיים".

על פי הפרסום בווינט, האוטובוסים יפעלו במשך 11 שבועות בעלות כוללת של 210 אלף שקלים. לא ברור מתי יתחיל השירות.

5 תגובות

מי שפגוע בשבת רק מפסיד גם בממון וגם באיכות החיים

השבת הקדושה נפגעת והפוגעים יפגעו מהשבת. זה כתוב שמור וזכור את יום שבת.
בזכות ששומרים על השבת היא שומרת על שומריה.
כמו כן מדינת ישראל גובה המון מיסים ומעבירה אותם לגורמים הורסי הדת היהודת.
ומאבדת ציביון יהודי בכספנו אנו.היהודים.

המגמה הרשמית כיום היא הרס התא המשפחתי והרס השבת וזה בעצם הרס של עיקרי היהדות. והשאלה הנשאלת האם מדינת "ישראל" היום היא בכלל מדינה יהודית ? ואם לא – אז עדיף לפתור את הבעיה עם הערבים ללא שפיכות דמים ולהגיע למדינה דו-לאומית כאשר כל דת תקבל אוטונומיה כפי שהיה נהוג תחת השלטון העותונומי בכל מדינות המזרח.

עיריית חיפה הפעילה 5 קווים חדשים בשבת ,
דגל התורה לא פרשה.

עיריית צפת מפעילה אירועי תועבה
דגל התורה לא פרשה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *