צילום: דוד זר

פ"ת: הגאון רבי בן ציון קוק הוכתר לרב קהילת "אבי עזרי" ומרכז העיר

אמש התקיים מעמד ההכתרה בביתו של מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א ובהשתתפות גדולי תורה והוראה שליט"א להגאון רבי בן ציון קוק שלט"א לרב קהילת אבי עזרי ומרכז העיר בפתח תקווה. מרן הגר"ח חתם על כתב ההכתרה ובירך על היין לכוס של ברכה

 • יש לך כסף. מגיע לך יחס של כבוד

  תוכן מקודם

 • "איבדתי את הכל, תעזרו לי לבנות מחדש" נערה צעירה מבקשת עזרה.

  תוכן מקודם

 • אמירת פרשת המן שתים מקרא ואחד תרגום ביחד עם מרן שה"ת הגר"ח קניבסקי

  תוכן מקודם

 • עיסקה עם גדולי הדור! הזדמנות של פעם בשנה

  תוכן מקודם

במעמד רב רושם ובהשתתפות ראשי ישיבות ורבנים, התקיימה אמש הכתרתו של הגאון רבי בן ציון קוק שליטא לרב קהילת אבי עזרי מרכז העיר פתח תקווה.

מעמד ההכתרה התקיים אמש בביתו של מרן הגר"ח קנייבסקי שליטא ובהשתתפות גדולי תורה והוראה שליט"א. הגאון רבי בן ציון קוק שליטא מתלמידיו של מרן הגרי"ש אלישיב זצ"ל ומחבר ספרים ונודע כפוסק הלכה ישמש מעתה כרב הקהילה אבי עזרי וכן רב קהילת מרכז העיר פ"ת.

את המעמד פתח בהתרגשות הגאון ר' מאיר צבי ברגמן שליט"א, בדבריו הביא את מעלת גדול שמושה יותר מלימודה שזכה להיות ממעתיקי השמועה אצל מרן הגרי"ש אלישיב זצ"ל, וכעת זוכה הקהילה החשובה בהכתרתו לרב.

כתב ההכתרה נמסר באגרת שנכתבה אשורית על קלף מהודר כאשר הגאון ר' מרדכי רבינוביץ שליט"א ר"י אור ישראל כובד להקריאה ומיד לאחר מכן מרן שר התורה נתן בה את חתימת יד קדשו לאחר שעיין בה ואליו הצטרפו רבני העיר וקהילות הקודש. מרן שר התורה בירך על היין ומסר כוס של ברכה לרב שליט"א כשכולם מאחלים לחיים טובים ולשלום ובברכת יאריך ימים על ממלכתו.

2 תגובות

כמה תמונות ?

הרב ברגמן איזה כבודדד לרב קוק

Comments are closed.