צילום: גוגל מפות

עזות: בלב השכונה החרדית – התחפשו לחרדים ורוקנו חליפות בישיבה

שלושה צעירים חדרו לישיבת נר משה בשכונת גבעת שאול בירושלים כשהם לבושים בבגדים עם חזות חרדית ובמהלך דקות ארוכות רוקנו את עשרות החליפות של בחורי הישיבה. מהמקום נגנבו כספים וארנקים, הנזק משוער באלפי שקלים

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

שלושה גנבים חדרו ביום רביעי בשעות הלילה לישיבת נר משה וכייסו ארנקים וכסף מחליפות של בחורים, הישיבה ממוקמת בלב השכונה החרדית גבעת שאול בירושלים.

במצלמות אבטחה שהגיעו לידי 'חדשות JDN' נראים שלושה צעירים כשהם לבושים בבגדים עם חזות חרדית כשהם נכנסים סמוך להיכל הישיבה במקום בו מניחים את הכובעים והחליפות כאשר השלושה מחלקים ביניהם את העבודה, ובמהלך דקות ארוכות רוקנו את עשרות החליפות שתלו בחורי הישיבה.

הגנבים שלא ידעו על קיומן של מצלמות האבטחה הסתובבו בפנים גלויות הלוך ושוב בין החליפות כאשר הם מראים האחד לשני את אשר מצאו בחליפות של תלמידי הישיבה.

על פי טענת הנהלת הישיבה, נגנבו סכומי כסף גדולים וארנקים יחד עם כרטיסי אשראי ומסמכים חשובים. מספר בחורים פנו בהמלצת ההנהלה לתחנת המשטרה והגישו תלונה בעקבות הגניבה בתקווה כי משטרת ישראל תתפוס במהרה את שלושת הנערים שגנבו.

מקרה נוסף אירע השבוע ביום ראשון בלילה כאשר שלושה בחורים נוספים, גם הם לבושים בחזות חרדית נכנסו לבניין הישיבה וכייסו ארנקים וחפצים יקרי ערך מחליפות הבחורים.

בהנהלת הישיבה החליטו לפרסם את התיעוד ממצלמות האבטחה במטרה שהציבור יסייע לזהות את שלושת הגנבים וכן להתריע על הסכנה להשאיר רכוש וממון ללא השגחה בחליפות התלויות ברחבי הישיבות.

בעקבות הפרסום, אותרו הגנבים ועל כן החלטנו להסיר את התיעוד.

6 תגובות

על פי ההלכה יא צדיקים אסור לפרסם דבר כזה .. אתם יודעים טוב מאוד שההורים שלהם חרדים והם חרדים לשעבר תישבו על הבושות של האמא של האבא תורידו את זה מהאתר זה ממש עוול

איפה הייתם עד היום לא ידוע שלא משאירים כלום בבגדים

לא טוב לנפש העדינה שלנו לראות נערים שגונבים בכזו טבעיות
אני חושבת שאתם כאתר כשר צריכים לשים לב לא להכהות את הרגש שלנו
הרי בציבור שלנו נשמרים כל כך מגזל וזה הכי טבעי בעולם להותיר בישיבה חליפה עם כסף כי לא חולמים אפילו שמשהו יעיז לגנוב
שימו לב בבקשה!

למה אין קוד לישיבה?
אייך הם נכנסו?

אני לא מבינה- לא היה כאן לפני זה הסרטה???

אהה בעצם אני רואה שכתוב כאן שהורידו את ההסרטה…

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell