שלושה צעירים חדרו לישיבת נר משה בשכונת גבעת שאול בירושלים כשהם לבושים בבגדים עם חזות חרדית ובמהלך דקות ארוכות רוקנו את עשרות החליפות של בחורי הישיבה. מהמקום נגנבו כספים וארנקים, הנזק משוער באלפי שקלים

שלושה גנבים חדרו ביום רביעי בשעות הלילה לישיבת נר משה וכייסו ארנקים וכסף מחליפות של בחורים, הישיבה ממוקמת בלב השכונה החרדית גבעת שאול בירושלים.

במצלמות אבטחה שהגיעו לידי 'חדשות JDN' נראים שלושה צעירים כשהם לבושים בבגדים עם חזות חרדית כשהם נכנסים סמוך להיכל הישיבה במקום בו מניחים את הכובעים והחליפות כאשר השלושה מחלקים ביניהם את העבודה, ובמהלך דקות ארוכות רוקנו את עשרות החליפות שתלו בחורי הישיבה.

הגנבים שלא ידעו על קיומן של מצלמות האבטחה הסתובבו בפנים גלויות הלוך ושוב בין החליפות כאשר הם מראים האחד לשני את אשר מצאו בחליפות של תלמידי הישיבה.

על פי טענת הנהלת הישיבה, נגנבו סכומי כסף גדולים וארנקים יחד עם כרטיסי אשראי ומסמכים חשובים. מספר בחורים פנו בהמלצת ההנהלה לתחנת המשטרה והגישו תלונה בעקבות הגניבה בתקווה כי משטרת ישראל תתפוס במהרה את שלושת הנערים שגנבו.

מקרה נוסף אירע השבוע ביום ראשון בלילה כאשר שלושה בחורים נוספים, גם הם לבושים בחזות חרדית נכנסו לבניין הישיבה וכייסו ארנקים וחפצים יקרי ערך מחליפות הבחורים.

בהנהלת הישיבה החליטו לפרסם את התיעוד ממצלמות האבטחה במטרה שהציבור יסייע לזהות את שלושת הגנבים וכן להתריע על הסכנה להשאיר רכוש וממון ללא השגחה בחליפות התלויות ברחבי הישיבות.

בעקבות הפרסום, אותרו הגנבים ועל כן החלטנו להסיר את התיעוד.