ביקור מיוחד של יו"ר קק"ל ב"עזרה למרפא"

במהלך הביקור אמר כי יבחן תמיכה בפעילות המבורכת של הרב פירר ו'עזרה למרפא'

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • תעלה דגרה ותפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

יו"ר קק"ל, דניאל עטר, ביקר הבוקר במטה "עזרה למרפא" בבני ברק יחד עם נציגי קק"ל, והתרשם עמוקות מפעילותה המבורכת של העמותה בראשות הרב פירר שידוע כמי שפועל ללא לאות למען בריאותם ורווחתם של רבים במדינת ישראל.

במהלך הביקור, שמע עטר מפי הרב פירר וצוותו על הפעילות הרבה והמגוונת של "עזרה למרפא", המסייעת לחולים רבים ואנשים עם מוגבלויות ברחבי הארץ

בכל הגילאים ומכל המגזרים, אשר זקוקים לסיוע.

בסיום הביקור מסר יו"ר קק"ל: " התרגשתי לפגוש את הרב פירר והתרשמתי עמוקות מארגון 'עזרה למרפא" שהרב עומד בראשו, אשר מסייע לאלפי אנשים, מבוגרים וילדים ברחבי הארץ. ראיתי כיצד הרצון לעשות חסד עם בני אדם באשר הם, מציל נפשות. עטר הוסיף כי קק"ל תבחן מתן תמיכה וסיוע ל'עזרה ומרפא' בכלים העומדים לרשותה.

אגודת "עזרה למרפא" היא עמותה העוסקת בסיוע לחולים ולמוגבלים, בייעוץ רפואי, בהשאלת ציוד רפואי, בהטסת חולים לחו"ל ועוד. כמו כן מפעילה עזרה למרפא מעון לאנשים בעלי מוגבלות שכלית והתפתחותית. העמותה הוקמה ומנוהלת על ידי הרב אלימלך פירר, שבעקבות פעילותו בה זכה בפרס ישראל.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell