מאות נטלו חלק בכינוס 'חנוך לנער 'בסימן חיזוק לרגל התחלת זמן אלול

מאות חונכים לצד ציבור ראשי ישיבות קטנות ורכזים מכל רחבי הארץ ,התכנסו אמש באולמי ארמונות חן בעיר התורה והחסידות בני ברק לכינוס חינוך ייחודי של פרויקט' חנוך לנער ,'בסימן חיזוק לרגל התחלת זמן אלול בכוחות רעננים יחד עם החניכים היקרים שעתידם תלוי רבות בהצלחת הפרויקט.

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • אתה מחונן ובעל יכולות גבוהות? יש לנו משהו לספר לך

  תוכן מקודם

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

 • "בגיל 8 נתלשתי מהבית" מוישי חוזר ליום הבריחה

  תוכן מקודם

מאות חונכים לצד ציבור ראשי ישיבות קטנות ורכזים מכל רחבי הארץ, התכנסו אמש באולמי ארמונות חן בעיר התורה והחסידות בני ברק לכינוס חינוך ייחודי של פרויקט' חנוך לנער, 'בסימן חיזוק לרגל התחלת זמן אלול בכוחות רעננים יחד עם החניכים היקרים שעתידם תלוי רבות בהצלחת הפרויקט.

כיבדו את הכינוס בנוכחותם מרנן ורבנן, בראשם כ"ק מרן אדמו"ר מנדבורנה שליט"א שנשא דברי ברכה וחיזוק לכבוד המעמד, ראש ישיבת ארחות תורה הגר"ש שטיינמן שליט"א שנשא מדברותיו, חברי ההיגוי הגאון רבי יהושע פינק רב דביהמ"ד בעלזא בבני ברק, הרב משה בלוי מראשי 'תושיה' והגאון רבי אשר בן נעים מראשי ישיבת' ברכת אפרים, 'וכאמור, עשרות ראשי ישיבות שליט"א שטרחו ובאו מרחוק ומקרוב.

הכינוס נחלק לשלושה. במושב הראשון נמסרה הרצאה חינוכית מאלפת מפי איש החי־ נוך הרב יעקב טננבוים שליט"א. במושב השני, דברי ברכה מפי מרנן ורבנן שליט"א ונאומי חיזוק והכוונה לקהל החונכים. כך גם נשאו דברים סגן שר החינוך הרב מאיר פרוש קברניטו ופטרונו של הפרויקט, ח"כ הרב אורי מקלב וראש עיריית בני ברק הרב אברהם רובינשטיין. הרב פרוש והרב מקלב הדגישו בדבריהם כי פרויקט ייחודי זה שנועד להציל נפשות רבות בישראל לדורי דורות ,מתוקצב כולו מכספים קואליציוניים וכי נשקפת לכך כעת סכנה קיומית במידה שחלילה יהדות התורה לא תהיה חלק מהקואליציה בממשלה העתידית.

התקוה היא כי זכותם הגדולה של החונכים וכל העוסקים במצוה נשגבה זו, יחד עם הבל פיהם של בחורי ישראל הטהורים, יעמדו לזכות ביום הבחירות הרות הגורל בשבוע הבא, ושאכן יתאפשר להמשיך את פרויקט הצלת הנפשות לדורות. בסיום הערב הוקרן תיעוד עוצמתי מביקור הנהלת' חנוך לנער' בבית מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א ובבית מרן הגרי"ג אדלשטיין שליט"א שהתקיים לפני ימים ספורים, במהלכו שטחו שאלות מורכבות הנוגעות לתפקיד החונכים במלאכת הקודש היומיומית שלהם, וקיבלו תשובות ברורות ומאירות עיניים מפי עיני העדה ששניהם מתנבאים בסגנון אחד בהוראות מחכימות למעשה.

בכינוס הובעה שוב ושוב התחושה של כלל המשתתפים כי פרויקט זה שנוסד לפני ארבע שנים ביוזמתו ובניהולו של הרב יוסף גרליץ שליט"א בשליחותם של גדולי ישראל ,הינו פרויקט דגל של הצלת נפשות בקנה מידה עצום ,וכי המהפכה שהינו מחולל בתחום היא חסרת תקדים בהיקפה ובהשפעתה לדורות . מבט על כלל המשתתפים העלה כי כל גווני הקשת של היהדות הנא־ מנה מרכיבים את פסיפס הפעילות הענפה הזו ,וההשקעה מקיפה את כלל הקהילות ,חסידיות ,ליטאיות ועדות המזרח כאחד.

בסיום האירוע חולק שי מכו־ בד לכל חונך ,מתנת הרב פרוש בסיוע הרב אברהם רובינשטיין והרב מאיר רובינשטיין ראשי עיריות בני ברק וביתר עילית שפרשו את חסותם על הכינוס ומסייעים לפרויקט בעין יפה בכל עת

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell