הסיפור שלו: נולדו לו 2 ילדים עם מוגבלות קשה והוא בחר להקים ארגון לסיוע לילדים בעלי מוגבלויות

הסיפור שלכם: עוזרים לו להמשיך זוכים בדופלקס צופה לכנרת בפרסים יקרי ערך, בונוס יומיים צימר מתנה
 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • "סבל יומיומי שלא ניתן להעלות על הדעת" גיטי כהן שוברת שתיקה

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

לפני יותר מ-30 שנה נולדו לרב חיים פרקל בן ובת בעלי מוגבלות חריפה. אנשים אחרים עם סיפור חיים דומה, שקעו בדיכאון או הסתגרו בתוך עצמם וניסו להמשיך את החיים הלאה כמה שאפשר. אבל לא איש כמו ר' חיים פרקל. מיד שהבין את הקושי העצום להתמודד עם ילד עם מוגבלות במשפחה, הוא החליט שיש צורך להקים ארגון שיעזור לעוד ועוד הורים ילדים ומתבגרים בעלי מוגבלויות. לשם כך הוא הקים את ארגון 'עלי שיח'

"מהמקום האישי, אני יודע עד כמה קשה ומורכבת המלאכה של ההורים לגדל ילדים בעלי מוגבלויות. קצב ההתפתחות של ילדים אלו קשה שבעתיים. להורים ולילדים, כמו גם ליתר בני המשפחה", מספר ר' חיים.

מה שהתחיל כארגון קטן שעוזר למשפחות, הפך למפעל עזרה וסיוע ענק. כיום מפעילה 'עלי שיח' 74 דירות ברחבי הארץ שבהם מתגוררים 372 ילדים ומתבגרים בעלי מוגבלויות. לא רק דיור גם לתעסוקה דואגים ב'עלי שיח' ב-6 מרכזי תעסוקה שמפעיל הארגון מועסקים 375 בעלי מוגבלויות. וזה לא הכול 1182 ילדים משתתפים בנופשונים של 'עלי שיח' ו-1929 משפחות נעזרות בשוטף על ידי הארגון לאורך כל ימות השנה.

אז מה אנחנו קשורים לסיפור הזה אתם שואלים? התשובה יש גם הסיפור שלכם. הגרלת ענק של 'עלי שיח' נותנת לכם אפשרות לתת לסיפור של 'עלי שיח' להמשיך ולגדול ולזכות בדופלקס יוקרתי הצופה אל הכינרת. הגרלת פרמיום על מוצרים יוקרתיים כמו טיסה זוגית לאירופה, אופניים חשמליים, ספות יוקרתיות, עגלה לתינוק ועוד. ויש בונוס מפתיע. כל רוכש חבילת כרטיסים מדרגה 3 והלאה זוכה לחופשה בצימר יוקרתי בצפון בחינם. כן מה שאתם קוראים בחינם! אתם יכולים כבר עכשיו ללחוץ כאן לפרטים ולוודא שזה אמתי.

לא רק פרסים יש ברכה מיוחדת של גדולי ישראל: מרן שר התורה שליט"א כתב בכתב ידו על כל המשתתפים בהגרלה 'וכל המשמחים יזכו במידה כנגד מידה שישמע בביתם קול שמחה וצהלה' להבטחה הזו הצטרפו גם מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן שליט"א ועוד גדולי ישראל. מי לא רוצה שבביתו תמיד תשמע צהלה ושמחה?

רוצים להצטרף אלינו לחצו כאן>>>>

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן