מידה כנגד מידה: עזרו למגן לחולה – ותזכו ברפואה שלמה

היום: מגבית למען הצלת מפעלותיו של הרב בנימין פישר וארגון מגן לחולה

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

 • באו לשחק ואולי תזכו במארז מפנק של מוצרי תנובה עד הבית, אז למה אתם מחכים? >>

  תוכן מקודם

 • מארז תנובה חגיגי עד הבית! תנובה מחלקת לכם מארזים שווים עד הבית. נכנסים, משחקים, ויכולים לזכות! למה אתם מחכים? שחקו עכשיו >>

  תוכן מקודם

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי וגדולי ישראל על התורמים ל"מגן לחולה" של היועץ הרפואי הנודע הרב בנימין פישר: "המפריש מממונו למען הצלת נפשות מעורר עליו ועל כל בני ביתו רחמי שמים עצומים – להוציא לאור משפטם בחסד וברחמים" במכתב מזכירים גדולי ישראל, את העניין המסוגל של "מידה כנגד מידה" ומברכים את התורמים לארגון בישועה ורפואה ^ המגבית החלה הבוקר ותמשך עד יום חמישי, למשך 48 שעות בלבד לתרומות *9038 או לחצו כאן>>>

ארגון "מגן לחולה" של היועץ הרפואי הנודע הרב בנימין פישר יוצא לדרך וגדולי ישראל מכל העדות והחוגים פרסמו מכתב מרגש ובו הבטחה ברורה לרפואה שלמה ובריאות איתנה: במכתב עליו חתמו כל גדולי ישראל, מועצת גדולי התורה ומועצת חכמי התורה, ובראשם מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי ומרן רהי" הגרי"ג אדלשטיין ומרן רה"י חכם שלום כהן, נקרא הציבור לתמוך בפעילות ארגון מגן לחולה ולסייע בהצלת מפעלותיו של בנימין פישר.
במכתבים מזכירים גדולי ישראל, את העניין המסוגל של "מידה כנגד מידה", כאשר לפי לשון קודשם של גדולי ישראל על התומכים במגבית: "הרי פשוט וברור הדבר כי המפריש מממונו למען הצלת נפשות ורפואת החולים, הרי מעורר עליו, ועל כל בני ביתו, רחמי שמים עצומים, להוציא לאור משפטם בחסד וברחמים, ובבריאות שלמה ואיתנה, בריות גופא ונהורא מעליא, אכי"ר".
המגבית המיוחדת עליה החליטו ראשי ומנהלי הארגון יוצאת לדרך מאחר ולראשונה מאז הקמתו, "מגן לחולה" נמצא בסיכון משמעותי שעלול לגרום לכך שהארגון ייאלץ לצמצם את פעילותו ח"ו, ואלפי החולים שהארגון מספק להם סעד, ימצאו את עצמם מול שוקת שבורה.
בשנים האחרונות כמות הפונים ל"ע לארגון מגן לחולה הלכה וגדלה באופן משמעותי, והמחלקות הרבות בארגון המשיכו לספק מענה חרף הלחצים הרבים, לכל פונה, בלב פתוח ובסבר פנים יפות. אולם כעת, בעקבות משבר כלכלי שהלך והתפתח בשל ההוצאות הרבות, נראה כי עלול להיווצר מצד שבו תקצר היד מהושיע.
"ואליכם נקרא" פונים גדולי ישראל במכתבם לציבור הרחב, "הטו כתף ושכם בשעה קשה זו, כי מצוה רבה עד מאד היא, ויש בה משום הצלת נפשות, צדקה וחסד גם יחד, ובפרט כאשר עומדים אנו לפני ימי דין שמים, הרי פשוט וברור הדבר כי המפריש מממונו למען הצלת נפשות ורפואת החולים, הרי מעורר עליו, ועל כל בני ביתו, רחמי שמים עצומים, להוציא לאור משפטם בחסד וברחמים, ובבריאות שלמה ואיתנה, בריות גופא ונהורא מעליא, אכי"ר".
לתרומות חייגו *9038 או לחצו כאן

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן