הערב: מרן שר התורה יגיע לישיבות 'חברון' ו'נתיבות חכמה' בירושלים

מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי יגיע הערב לירושלים לרגל חתונת בנו של מקורבו, ונענע לבקשת ישיבת נתיבות חכמה - וולפסון, בשכונת בית וגן ויקיים כנס חיזוק בישיבת. בנוסף, ישתתף גם במעמד 'הנחת אבן הפינה' בישיבת חברון גבעת מרדכי בירושלים

היום (שלישי) בשעות הערב יגיע מרן שר התורה הגאון רבי חיים קניבסקי שליט"א להשתתף בשמחת נישואי בנו של נהגו ויד ימינו הרב שעי' אפשטיין שליט"א, החתונה תתקיים באולמי 'ארמונות וולף' בשכונת גבעת שאול בירושלים.

לרגל פתיחת זמו חורף בהיכלי הישיבות, ניצלו בישיבות חברון ונתיבות חכמה (וולפסון) את ההזדמנות של בא שר התורה לירושלים ובקשו ממנו כי יואיל לבא לביקור חיזוק בהיכל ישיבתם, ואכן, על פי תכנון המסע צפוי שר התורה להגיע לכינוס חיזוק בישיבת נתיבות חכמה- וולפסון בשכונת בית וגן, שם יקבלו ע"ע בחורי הישיבה להתחזק בשקיעות בלימוד התוה"ק בכלל, ובמוצאי שבתות החורף הארוכים בכלל.

לאחמ"כ יגיע שר התורה להשתתף במעמד 'הנחת אבן הפינה' בישיבת חברון גבעת מרדכי בירושלים, שם יירה את אבן הפינה לקומות החדשות של פנימיית הישיבה.

יצוין כי בביקור זה יגיע מרן שר התורה לראשונה בחייו לביקור בישיבות חברון וולפסון. יצוין גם כי ההתרגשות בקרב תלמידי הישיבות גוברת והולכת ככל שנוקפים השעות לביקורו ההיסטורי של שר התורה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *