יוסי זליגר - פלאש90

ראה את הנולד? המכתב של האדמו"ר 4 שנים בדיוק לפני פטירתו

פרסום ראשון: תגלית מפתיעה ומרעישה נחשפה שעות בודדות בטרם החל מסע הלווית כ"ק האדמו"ר מקרעטשניף קרית גת זצוק"ל, כאשר נייר מקופל ובו ד"ת בכתב ידו של הרבי שנכתב לפני 4 שנים, קושר בין מצבו הרפואי לפרשת השבוע החולף

חסידי קרעטשניף קרית גת הנתונים תחת האבל הכבד בהסתלקותו של רבם הנערץ שבמשך יובל שנים הנהיג את הקהילה ביד רמה, לא ידעו את נפשם עם חשיפת הפתק בכתב ידו שנחשף באופן אקראי ביום חמישי בבוקר שעות ספורות בטרם החל מסע ההלויה.

היה זה כאשר אחד מבני המשפחה שחיפש דבר מה ופתח את אחת המגירות בבית, כאשר לפתע שם לב כי נשמט דבר מה, היה זה נייר מקופל שנפל ארצה. כשפתח את קיפולי הניר, נשימתו כמעט ונעתקה כשראה כי מדובר בלא פחות מדבר תורה על פרשת השבוע החולף (לך לך) בכתב ידו וחתימתו של הרבי, הקושר בין מצבו הרפואי לפרשת השבוע, בעוד שזה נכתב בשנת תשע"ו, כשנתיים לפני שנפל הרבי זצוק"ל אל חוליו ממנו לא קם.

במכתב שצילום ממנו הגיע לידי 'חדשות JDN' נכתב: "כי לעולם אדם לעמל יולד וכל העוה"ז הוא רק סבל ויסורים אפילו לעשיר שיש לו כל טוב הן בבריאות והן בעושר הלא אמרו חז"ל מרבה נכסים מרבה דאגה, א"כ אין לו שלוה ומנוחת הנפש. אלא תכלית החיים בעוה"ז לעשות נחת רוח לקוב"ה ולעבדו בכל לב ונפש".

עוד מוסיף האדמו"ר זצ"ל: "וזה הפירוש שאמר אאע"ה שהיה בצרה ואף על פי כן מקבל את היסורים באהבה ורוצה להמשיך לחיות "בגללך" למען השי"ת בלבד". יצוין שהפליאה רבתה שבעתיים, שכן הרבי זצוק"ל מעולם לא נהג לחתום את שמו על דברי התורה שכתב לעצמו.

8 תגובות

תעלו את המסמך לכתבה.

למה רק אחרי המוות מגלים כמה צדיקים היו הרבנים ?? ??

חבל להמציא בכוח סיפורים. ישנם מספיק סיפורים רציניים

רק אחרי מאה ועשרים צריכים ללמוד ממעשיהם
לכן מחפשים מה אפשר להתלמד..
אבל סתם זה ווארט חזק….. זיע"א

וואו מצמרר

מדהים מדהים
אבל נראה לי שאין חולק שהוא היה צדיק גם לפני זה

מדהים מדהים
אבל נראה לי שאין חולק שהוא היה צדיק גם לפני זה פטירתו זיע"א

אני עד למקרה
זה לא המצאה ומי שמצא זה אשתו הרבנית שבאה לסגור את חדרו שבקומה העליונה וכשפתחה את המגירה האישית שלו והוציאה את המפתחות של החדר כדי לנעול יצא גם הדף הזה בשליפה עם המפתחות ביחד

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *