משטרה במונסי, ארכיון

ארה"ב: חרדי נדקר בדרך לבית הכנסת, מצבו קריטי

חרדי כבן 30 נדקר ברחוב במונסי ונפצע באורח אנוש, לפי דיווחים בארה"ב, מספר גברים עצרו את מכוניתם לידו ותקפו אותו עם נשק לא ידוע. המשטרה המקומית מסרה: "כי נכון לשעה זו לא נתפסו חשודים במעשה. והרקע אינו ברור"

חרדי כבן 30 נדקר מספר פעמים ברחוב ביישוב מונסי ונפצע באורח קשה. לפי דיווחים בארה"ב, מספר גברים עצרו את מכוניתם לידו ותקפו אותו עם נשק לא ידוע. המשטרה המקומית מסרה: "כי נכון לשעה זו לא נתפסו חשודים במעשה. והרקע אינו ברור".

הנדקר, חסיד סאטמר, הלך בשעות המוקדמות של הבוקר ברחוב בדרכו לבית הכנסת, כשמכונית ובה לפחות שני גברים נעצרה לידו. לפי הדיווחים, הגברים קפצו החוצה ותקפו את החרדי. המשטרה המקומית קיבלה דיווח שלפיו אדם נפגע על ידי מכונית, אך עד מהרה התברר כי "אדם נדקר ונפצע עם נשק בלתי ידוע". עד כה לא בוצעו מעצרים.

ארגון ההצלה המקומי קיבל שיחה עם דיווח על אדם ששוכב על הרצפה ומדמם. בהתחלה הם הניחו שמדובר בתאונה, אך הקורבן הצליח לדבר איתם לפני שאיבד את הכרתו, ואמר ששני גברים ירדו מרכב, תקפו אותו באכזריות ודקרו אותו, ואז נמלטו ברכבם. עדותו אומתה על ידי צילומים ממצלמות האבטחה במקום.

הפצוע נלקח לבית החולים ווסטצ'סטר, שם עבר ניתוח. שמו לתפילה מרדכי בן ברכה לרפוא"ש.

3 תגובות

ארצות הברית מדינה תומחת בישראל וביהודים זה לא יכול להמשך כך זה לא מציותי שיהודי חרדי הדקר בדרך לבית הכנסת ומכן אני שולחת ברכת רפאה שלמה

מוריי ורבותיי, השריפה גדולה

לעזוב את חו"ל הארץ הטמאה ולעלות לאר"י הארץ הקדושה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו