דרמה בויזניץ: בחור ישיבה נעצר בצהריים בנתב''ג, בדרכו לשמחת החסידות בארה''ב. ל'חדשות JDN' כי בדיון שיערך מחר בענין הבחור ייצגו עו''ד מנחם שטאובר, ויטען כי הבחור מעולם לא קיבל לביתו צו התייצבות וכי לא ידע כי הוא נדרש להתייצב

פרסום ראשון: הצהריים בנתב"ג בחור ישיבת 'ישועות משה' של חסידות ויזניץ בראשות כ"ק האדמו"ר שליט"א הגיע לשדה התעופה במטרה להצטרף למאות החסידים שהמריאו לשמחת נישואי נכד הרבי שמתקיים בניו יורק שבארה"ב. לאחר הבידוק הגיעו כוחות ביטחון ועצרו את הבחור לטענתם משום שלא הסדיר את עניין הדיחוי בצבא והוא הינו עריק.

הבחור נעצר וכעת מחר (שני) יתקיים דיון בעניינו, כאמור, בחסידות טרם החליטו כיצד להגיב למעצרו של בחור מהחסידות, החלטה תתקבל ככה"נ בשעות הקרובות בהתייעצות עם כ"ק האדמו"ר שליט"א. לעת עתה עסקני החסידות מערבים גורמים בכירים במטרה לקצר את מעצרו ולשחרורו המוקדם של הבחור.

ל'חדשות JDN' נודע כי עסקני חסידות ויזניץ פנו לעסקן הרב שמעון שישא שלקח את העניין לטיפולו האישי, בדיון שיערך מחר בענין הבחור ייצגו עו"ד מנחם שטאובר שם יטען כי הבחור מעולם לא קיבל לביתו צו התייצבות וכי לא ידע כי הוא נדרש להתייצב בלשכת הגיוס.

כפי שדיווחנו, בחסידות ויזניץ תכונה רבה זה כבר שבועות לקראת השמחה הגדולה, שמחת נישואי נכד כ"ק מרן האדמו"ר מויזניץ שליט"א החתן הינו בנו בכורו של הרה"ג ר' יואל משה מרדכי כ"ץ שליט"א חתן האדמו"ר, ובן האדמו"ר מוויען שליט"א, כאשר הכלה היא נכדת גאב"ד סערדהלי שליט"א.

סדרת האירועים החלה עוד בארה"ק בהשתתפות המחותן והחתן, כאשר בשב"ק פרשת תולדות תיערך שבת אופרוף בבית המדרש הגדול דחסידי ויזניץ ברחוב שלמה המלך בבני ברק. במוצ"ש נערכה שמחת הפארשפיל בתופים ובמחולות בהשתתפות אדמורי"ם ורבנים, אישי ציבור וקהל רב, בימים שלאחמ"כ יגיע כ"ק האדמו"ר מויזניץ שליט"א לתפילת רבים בכותל המערבי בהשתתפות קהל חסידיו.

היום ימריא כ"ק האדמו"ר שליט"א בראשות מאות מחסידיו לארה"ב להשתתף בשמחת החתונה שתתקיים באולם הגדול ניו יוטרעקס עוו בבורו פארק, האולם הענק מוכשר בימים אלו לקליטת אלפי חסידי ואוהדי בית ויזניץ אשר צפויים להשתתף בשמחה הגדולה. האדמו"ר צפוי להתאכסן בבית הרה"ח חיים לייב רוזנברג בבורו פארק שבארה"ב.

האולם הגדול של החתונה ישמש גם כהיכל הענק לתפילות השבת והטישים בראשות כ"ק מרן אדמו"ר מויזניץ שליט"א, במוצ"ש צפוי אף להתקיים במקום שמחת השבע ברכות המרכזי, כמו"כ ערב לפני החתונה יתקיים באולם הגדול מעמד החתן מאהל כמנהג בית ויז'ניץ.

יצויין כי התרגשות מיוחדת בארה"ב לקראת השבת הגדולה, מאחר ובפעם הקודמת אשר שבת האדמו"ר שליט"א בבורו פארק היה לפני כשבע שנים בשבת הבר מצווה לחתן הנוכחי. עסקני בית ויזניץ בארה"ב, מתכוננים לקראת הנסיעה הגדולה בהכנות לוגיסטיות הכוללת אירוח מאות החסידים מארה"ק באש"ל מלא, כאשר לשם כך הושכר אולם ענק והוכשר ללינה, ארוחות יום חול יינתן לאורחים בבית המדרש ויזניץ בבארא פארק ללא תשלום.