צילום: שוקי לרר

לראשונה: האדמו"ר מאלכסנדר ארה"ב ידליק את נר החנוכה בארה"ק

פרסום ראשון: שמחה בקרב חסידי ואוהדי בית 'אלכסנדר ארה''ב' לקראת ביקורו של האדמו''ר שליט''א בארה''ק, הרבי ישהה בארץ כשבוע כשבמהלכה יחזק את קהל חסידיו, לראשונה מזה שלושים שנה הרבי ידליק את נר החנוכה מחוץ לביתו

תכונה והתרגשות גדולה ניכרת בקרב חסידי ואוהדי בית אלכסנדר ארה"ב, כאשר בחסידות מפרסמים כי כ"ק האדמו"ר שליט"א צפוי להגיע לביקור מיוחד בארץ הקודש לאחר תקופה ארוכה שלא הגיע לביקורים בארה"ק, הביקור יתפרס על פני שבוע שלם במהלכו יחזק את חסידיו ויבקר בבית מדרשו בבני ברק.

ל'חדשות JDN' נודע כי כ"ק האדמו"ר מאלכסנדר ארה"ב שליט"א צפוי לנחות בארץ הקודש מחר (שני) בשעה 6:00 בבוקר בנתב"ג שם ימתינו לו מקורביו, מיד לאחמ"כ יגיע לבית מדרשו הממוקם ברחוב 'חזון איש' בבני ברק שם יתפלל את תפילת שחרית בהשתתפות חסידיו שיעברו לאמירת 'שלום עליכם'.

הביקור המיוחד צפוי להמשך עד לאחר הדלקת נר ראשון של חנוכה, אז ישוב הרבי למעונו בבורו פארק שבארה"ב, הערב צפוי הרבי לערוך שמחת ה'שבע ברכות' לנכדתו של כ"ק האדמו"ר מאמשינוב שליט"א, בשבת הקרובה פרשת 'וישב' הרבי יערוך את התפילות והטישים בבית מדרשו בבני ברק, כמו"כ ביום ראשון בערב נר א' דחנוכה יערוך הרבי את מעמד ההדלקה בבית מדרשו, יצוין כי היסטוריה תירשם בחסידות כאשר זו תהיה הפעם הראשונה מאז שמונה הרבי לאדמו"ר לפני שלושים שנה שהוא ידליק את נרות החנוכה מחוץ לביתו.

2 תגובות

א. לפי ההיסטוריה הגדולה נראה שילמדו על הביקור הזה באונברסיטאות.
ב. לא לשכוח לפני חודשיים הרבי היה ביקור של חודש בישראל, וכבר כתוב שתקופה ארוכה לא היה בישראל…

שכחו לציין שבבית המדרש החדש החל לפעול כולל לאברכים חשובים "כולל קובנה" המונה עשרות רבות של אברכים השוקדים יומם ולילה על תלמודם. כ"י.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו