הגר"י פינטו לפני מספר שבועות: "העולם הולך לעבור זעזוע שייצרב בהיסטוריה"

הקלטה שנחשפה אתמול על ידי חסידיו של האדמו"ר הרב יאשיהו פינטו גאב"ד מרוקו גרמה לסערה. בהקלטה נשמע הרב פינטו חוזה לכאורה את חיסולו של מפקד משמרות המהפכה גנרל קאסם סולימאני: "זעזוע בממדים מאוד קשים על השונאים של עם ישראל"

בהקלטה שהוקלטה לפני מספר שבועות, נשמע גאב"ד מרוקו האדמו"ר רבי ישעיהו פינטו מדבר לאחד מתלמידיו בשם הרב אופיר ואומר לו: "בבקשה צדיק, אתם יודעים שאנחנו נזהרים במה שאנחנו אומרים. היה לנו חלום בשבת שהולך להיות זעזוע גדול בעולם, בממדים של רצח רבין, 11 בספטמבר, בממדים מאוד קשים, על השונאים של עם ישראל".

הרב פינטו הוסיף והפציר בתלמידו, "בבקשה תכניסו את כל הישיבה, את כולם, להתחזקות חזקה מאוד. כמה ימים העולם הולך לעבור זעזוע שייצרב בהיסטוריה של העולם. תרשמו רבי אופיר, תשמרו את ההקלטה הזו, כמה ימים בודדים העולם הולך לפני זעזוע קשה".

בהקלטה נשמע הרב מדבר על מקרה שזכור היטב לתלמידיו במיאמי כשאמר להם לפני כמה שנים כי אין חשש שסערה במדינה יגרום לאסונות: "הימים האלה הם זמנים אחרים. אם אתם זוכרים במיאמי לפני כמה שנים, אמרנו שהולך להיות.. אנחנו לא מהנביאים ולא מתנבאים ולא אומרים, אבל הרגש שלנו בליל הושענא רבה אומר שהשבועות, הימים והתקופה הקרובה, העולם נכנס לאיזה שהוא משהוא חדש שהוא מבחינת גוג ומגוג ממש".

"מלחמה והתמוטטות גדולה שלא היתה לפניה. התחלה של.. אנחנו מרגישים בנפש, דבר שיתחיל ממישהו שיהרגו אותו ומשם זה ידרדר לחורבן של כל העולם. תראו, אמרנו את זה בליל הושענא רבה. כל המקריות של העולם הולכת להשתנות מקצה לקצה בשעות, בימים, בשעות בזמן הקרוב ביותר. וכמה שאדם יותר ידבק בקדוש ברוך הוא, בעבודה השם יראת שמים, כל המציאות שלו תהיה יותר קלה לעבור את חבלי משיח", אומר הרב.

בסיום ההקלטה נשמע אחד הנוכחים אומר: "הדברים נמסרו בליל הושענא רבה לקבוצת אנשים סגורה שהרב יאשיהו אומר שם שהוא מרגיש מאוד מאוד חזק שבימים הקרובים, השבועות הקרובים, כל המצב העולמי עומד להשתנות לגמרי. הוא ביטא את זה בצורה כזאת שייהרג איזה מישהו, יהרגו איזה מישהו מאוד מאוד בכיר בעולם ומשם יתחיל חורבן העולם. הוא אמר את זה בביטחון מלא, בהרגשה מאוד מאוד חזקה שהיתה לו וכמובן מישהו הזכיר שגם את הבלגן שהיה במיאמי שהוא אמר כמה שנים לפני כן".

3 תגובות

עירבבתם 2 הקלטות שונות בכתבה הושענה רבה זה משנה שעברה.
והחלום זה מעכשיו.
העיקר שיבוא משיח בנחת ובמהרה בימינו אמן.

לא יאומן, איזה פחד…….

האם זו הקלטה שלו
או מישהו שמספר מה הוא אמר???
ולמה לא מביאים את כל ההקלטה???

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *