הרה"ח ר' בנימין סופר, מחשובי חסידי קהילת ברסלב בצפת, נהרג הלילה בתאונת דרכים חזיתית בכביש 89 סמוך לצפת סמוך לגשר עכברה. שני ילדיו נפצעו בינוני. ההלוויה בשעה 13:00. מחקירה ראשונית עולה כי אחד מכלי הרכב סטה מנתיבו

הרה"ח ר' בנימין סופר, מחשובי חסידי קהילת ברסלב בצפת, בשנות החמישים לחייו, נהרג הלילה (שלישי) בתאונת דרכים חזיתית בכביש 89 סמוך לצפת סמוך לגשר עכברה. שני ילדיו, נער כבן 13 וילדה כבת 10, נפצעו פצעים בינוניים ופונו לבית החולים זיו בעיר, גם נהג הרכב השני, כבן 50, פונה במצב בינוני לבית החולים.

פראמדיק מד"א שמעון ביסמוט סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את 2 הרכבים עם פגיעות קשות, נהג אחד הרכבים, גבר כבן 51 נלכד במושב הנהג כשהוא מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה, תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות של הכיבוי הענקנו לו טיפול רפואי שכלל מתן תרופות והנשמה, לאחר פעולות החילוץ המשכנו את הטיפול הרפואי אבל מצבו היה קריטי ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו. 3 פצועים נוספים, גבר כבן 50 וילדים כבני 10 ו-13 שנפצעו באורח בינוני טופלו במקום ע"י צוותים נוספים של מד"א ופונו לבית החולים".

מהמשטרה נמסר כי "הלילה בסמוך לשעה 03:00 אירעה תאונת דרכים חזיתית בין שני כלי רכב, פרטי ומסחרי, בכביש מספר 89 בסמיכות לצומת עכברה- כביש דו סיטרי המורכב מנתיב אחד לכל כיוון. שוטרי משטרת ישראל הגיעו למקום עם קבלת האירוע ופתחו בחקירת נסיבות התאונה. מבירור ראשוני עולה כי אחד מכלי הרכב המעורבים סטה מנתיב הנסיעה שלו אל הנתיב הנגדי. סיבת הסטייה בבדיקה וחקירת התאונה נמשכת".

בקהילת ברסלב בצפת נמצאים הבוקר בהלם ומספרים ל'חדשות JDN' כי הרב סופר היה מהמיוחד שבחבורה, הוא נהג לסיים את כל הש"ס והשולחן ערוך כל שנה. הוא נכד של המגיד הירושלמי הנודע הגאון רבי שלום שבדרון זצ"ל. ההלוויה תצא בשעה 13:00 בצהריים מבית מדרש הגדול ננמ"ח לבית החיים בצפת. הותיר אחריו עשרה יתומים.