התרגשות בקרב בני התורה בארה"ב בפרט, ובעיר התורה לייקווד בפרט לרגל ביקורו של הגאון רבי ברוך שמואל הכהן דויטש שליט"א שצפוי לשהות בעיר לייקווד בשבועיים הקרובים. בזמן שהותו בארה''ב יקדיש הגרב''ש את המסע לחזק ולסיע למוסדותיו העומדים על 'טהרת הקודש'

התרגשות נרחבת בקרב בני התורה בארה"ב בכלל, ובעיר התורה לייקווד בפרט בעקבות מסעו של הגאון רבי ברוך שמואל הכהן דויטש שליט"א שצפוי לשהות בעיר לייקווד בשבועיים הקרובים.

ראש הישיבה נחת אמש (חמישי) בארה"ב בשדה התעופה קנדי, כשעשרות מתלמידיו ממתינים לו בשדה ומקבלים את פניו בשמחה ובהתרגשות עצומה.

ל'חדשות JDN' נודע כי במהלך שהותו ימסור הגרב"ש משאות חיזוק ושיעורי תורה בהיכלי התורה, כשהמשא המרכזי יערך בהיכל הגדול של ישיבת ליקווד שם ימסור ראש הישיבה שליט"א את השיעור כללי המרכזי, במעמד מרנן ראשי הישיבה שליט"א ואלפי בני הישיבה, כמו כן צפוי הגרב"ש למסור שיעור כללי נדיר בהיכל ישיבת סט פאלסבורג של ידידו הגראב"ב ואכטפויגל שליט"א.

בזמן שהותו בארה"ב יקדיש הגרב"ש את המסע לחזק ולסיע למוסדותיו העומדים על 'טהרת הקודש' כאשר יבקר אצל נגידים למען יטלו חלק ושותפות בהחזקת מקומות התורה העומדים על טהרת הקודש.

לפני יצאתו לשדה התעופה מסר הגרב"ש דויטש שיחת חיזוק מיוחדת בהיכל ישיבתו ישיבת 'באר מרדכי' בירושלים כשבסיום השיחה עברו בני הישיבה לברכת פרידה ולאמירת 'צאתכם לשלום' לראש הישיבה שליט"א.