ברגע האחרון: חתונת בן זקוניו של אחיו של האדמו"ר מדושינסקיא שהייתה אמורה להתקיים מחר באולם בכפר סבא עוברת לאזור התעשייה הר הטוב הסמוך לבית שמש, זאת בשל סירוב נוקשה של בעל האולם בכפר סבא להצבת 'פרענצ'עס' ברחבי האולם

בחסידות דושינסקיא נאלצו לשגר הודעה לחסידים לילה קודם יום החתונה בחסידות כי השמחה הגדולה שהייתה אמורה להיערך באולם ענק בכפר סבא תעתיק את מיקומה לאיזור התעשייה הר הטוב הסמוך לעיר בית שמש.

ל'חדשות JDN' נודע כי השינוי הפיתאומי והבלתי שגרתי במיקום החתונה הוא בשל אי הבנה עם בעלי האולם בכפר סבא שלא הבינו כי המארגנים מחסידות דושינסקיא יציבו פארנצע'ס לאורך כל האירוע, מנהלי האירוע שהגיעו היום לשיחה עם הנהלת האולם נדהמה לשמוע כי כלל לא סוכם על הצבת פארנצע'ס וכי אין אפשרות שכזו.

בחסידות נכנסו ללחץ אדיר שכן מדובר בפחות מיממה קודם החתונה הגדולה ובעזרת עסקנים הצליחו לסגור על אולם באזור התעשייה הר הטוב הסמוך לעיר בית שמש.

בחסידות נאלצו לשגר הודעה מוקלטת לכלל החסידים כי בעקבות התקלה הבלתי צפויה החתונה תיערך בהר הטוב ולא בכפר סבא כפי שפורסם בהזמנות שנשלחו.

יצוין כי השמחה הגדולה מחר היא בנישואי בנו של הרה"צ רבי מרדכי יהודה דושינסקיא שליט"א רב דקהל בית יוסף דושינסקיא בבית שמש אשר הינו אחיו של כ"ק האדמו"ר מדושינסקיא שליט"א. הכלה הוא נכדת כ"ק האדמו"ר משבט הלוי שליט"א בת לבנו הגאון הגדול רבי יוסף בנימין הלוי וואזנר ר"י ישיבת חכמי לובלין וראש בי"ד ובית הוראה זכרון מאיר