צילום: גרשון אלינסון / Flash90

בעקבות נגיף הקורונה: המקובל קורא לומר את תפילת 'פיטום הקטורת'

הבלה מהווירוס: בעקבות נגיף הקורונה יוצא המקובל הגאון רבי בניהו שמואלי בקריאה לומר את 'פיטום הקטורת' הידועה בסגולתה למניעת מגיפות הלילה בחצות. המקובל עצמו יגיע הערב עם תלמידיו למנהרות הכותל להעתיר בתפילה לבל תבוא המגיפה לארה"ק

בעקבות הדאגה הרבה השוררת בעולם כולו בשל התפשטות נגיף ה'קורונה' בסין יוצא גדול המקובלים הגה"צ רבי בניהו שמואלי שליט"א בקריאה לומר את נוסח 'פיטום הקטורת' הידוע בסגולתו הגדולה למנוע מגיפות רח"ל.

בשיחה שמסר אמש (רביעי) המקובל הגה"צ רבי בניהו שמואלי שליט"א יצא המקובל בקריאה מיוחדת לכל עם ישראל ואמר כי "בכל עיר ועיר יש להיקהל יחד היום (חמישי) בשעת חצות הלילה כאשר בכל מקום יהיו לפחות עשרה אנשים יחד, ולקרוא יחדיו את תפילת "פיטום הקטורת" הידוע בסגולתו הגדולה במיוחד למניעת מגיפות".

עוד ביקש המקובל ש"הציבור יקבל על עצמו תשובה שלימה, שכן מובא בזוהר הקדוש שתפילה זו מסוגלת למניעת מגיפות, שרב אחא עשה כך בכפר תרשא שהיה שם מגיפה על בני הכפר ובכך עצר מעליהם את המגיפה".

ל'חדשות JDN' נודע כי המקובל רבי בניהו שמואלי שליט"א יצא אף הוא בעצמו הערב למעמד מיוחד ונדיר בו יאמר את תפילת 'פיטום הקטורת' יחד עם מניין מקובלים ותלמידיו מישיבת "נהר שלום", המעמד יתקיים במנהרות הכותל המערבי אל מול קודש הקודשים כאשר שם יעתירו יחד בתפילה ובתחנונים על עם ישראל ויושבי ארץ הקודש לבל חלילה תבוא המגיפה לארצינו.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *