טרגדיה בסלאנים: ר' אברהם ויינברג נהרג בכביש 443 חודשים אחרי חתונתו

ההרוג בתאונה בכביש 443 הוא האברך הצעיר מבני ברק ר' אברהם ויינברג ז''ל, בן 24, שהתחתן רק לפני חודשים ספורים, אחותו צפויה להתחתן בשבוע הבא. המנוח ז''ל היה ממקיימי קהילת 'ברדיטשוב' בבני ברק והשתייך לחסידות סלאנים

טרגדיה בחסידות סלאנים: הותר לפרסום כי ההרוג באסון התאונה בכביש 443 שהתרחשה מוקדם יותר היום (ראשון) הוא האברך הצעיר מבני ברק ר' אברהם ויינברג ז"ל שהתחתן אך ורק לפני חודשים ספורים והוא בן 24 שנים.

לפני מספר חודשים בי"ט אלול תשע"ט התחתן ר' אברהם ויינברג ז"ל בשעטו"מ, וכעת נגדעו חייו באסון בלתי נתפס לתדהמת ליבם של משפחתו ומכריו הרבים. בנוסף, אחותו צפויה להתחתן בשבוע הבא.

המנוח ז"ל היה ידוע בהארת פנים לכל אדם באשר הוא, כשחיוכו לא מש מפניו, בשנה האחרונה עם פתיחת קהילת 'ברדיטשטוב' בעיר בני ברק הצטרף אברומי ויינברג לקהילה והיה ממקימיה ומייסדיה.

ההזמנה לחתונה של אברהם שנערכה לפני כחצי שנה

ל'חדשות JDN' אף נודע כי המנוח היה קשור בלב ונפש לכ"ק האדמו"ר מסלאנים שליט"א, חסידות אליה השתייך והיה מגיע באופן תדיר להשתתף בתפילות ובטישים שנערכו בבניין החסידות.

מכריו וידידיו הרבים מבכים מרה את לכתו הטראגית בשיחה דומעת ל'חדשות JDN': "אברומי היה אדם שכל כולו לב, הוא תמיד ידע לומר את המשפט הנכון בזמן הנכון, אברומי היה איש שתמיד ידע לעודד, לתמוך, לחזק, מעבר להיותו אדם הוא היה אח וחבר במלוא מובן המילה".

מארגון מד"א נמסר מוקדם יותר כי, "בשעה 14:33 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופנוע שנפגע בתאונת דרכים בכביש 443, ממחסום מכבים לכיוון ירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על צעיר בן 25 ללא סימני חיים וקובעים את מותו". פראמדיק מד"א ישי ראוכברגר, סיפר: "הצעיר שכב על הכביש, כשהוא מחוסר הכרה. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא סבל מחבלה רב מערכתית והיה ללא דופק וללא נשימה, ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

16 תגובות

יחזק ה' את האלמנה ושלא נדע עוד צער. לצערנו, אין זה המקרה היחיד שחתנים צעירים נהרגו בתאונות דרכים.

מזעזע ה ישמור
מסכנה אשתו

וואי וואי כואב לשמוע זאת!!
שה' יתן כח לאלמנה ולמשפחה.

ברוך דיין האמת?

ברוך דין האמת
דעו לכם אלו שנוסעים על אופנועים הם מיתחלקים לשתי קבוצות קבוצה אחת אלו שנהרגו וקבוצה שניה אלו שעדין לא נהרגו
מתי יבינו האופנוענים שזה כלי משחת במלוא מובן המילה

אין ספק הגאולה ממש כאן

מזעזע איש חסד גדול תרם מעצמו למען כלל ישראל
ברוך דיין האמת

אתה לא צריך לזרות מלח על הפצעים …קצת שכל לא יזיק לך!!!

איזה אומללה המשפחה, התחתן באלול, איזה טרגדיה

אני עברתי בכביד כחצי שעה לפני התאונה המשאית בתמונה עמדה בצד שמאל של הכביש ללא אורות וללא ארבע וינקרים כחצי קמ לפני המחסום היה נראה מאד לא בטיחותי מבחינת המשאית הערתי ליושב לצידי על הנל..

בן של מי הוא ?

עצוב מאוד! עם ישראל צריכים לחזור בתשובה!!!!!

מי ימלל גבורות ה' – זה לשון הפסוק
זהירות, הסילוף הוא של הכופרים הידועים
בעלי הכללי לעולם ידי ה'י

מצער ?? הוא היה מתנדב בידידים איש חסד אמיתי

האמן לי שאני מבין את הקושי שלך ושל עוד כמה כמוך שקשה להם להבין זאת לצערי אני עד אישית לכמה תאונות באופנעים שגמרו במות לא עלינו וחלק מהם היו חברים שלי אישית
ראה הוזהרת

באמת כואב מאוד לשמוע אסונות כאלו

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן