ההרוג בתאונה בכביש 443 הוא האברך הצעיר מבני ברק ר' אברהם ויינברג ז''ל, בן 24, שהתחתן רק לפני חודשים ספורים, אחותו צפויה להתחתן בשבוע הבא. המנוח ז''ל היה ממקיימי קהילת 'ברדיטשוב' בבני ברק והשתייך לחסידות סלאנים

טרגדיה בחסידות סלאנים: הותר לפרסום כי ההרוג באסון התאונה בכביש 443 שהתרחשה מוקדם יותר היום (ראשון) הוא האברך הצעיר מבני ברק ר' אברהם ויינברג ז"ל שהתחתן אך ורק לפני חודשים ספורים והוא בן 24 שנים.

לפני מספר חודשים בי"ט אלול תשע"ט התחתן ר' אברהם ויינברג ז"ל בשעטו"מ, וכעת נגדעו חייו באסון בלתי נתפס לתדהמת ליבם של משפחתו ומכריו הרבים. בנוסף, אחותו צפויה להתחתן בשבוע הבא.

המנוח ז"ל היה ידוע בהארת פנים לכל אדם באשר הוא, כשחיוכו לא מש מפניו, בשנה האחרונה עם פתיחת קהילת 'ברדיטשטוב' בעיר בני ברק הצטרף אברומי ויינברג לקהילה והיה ממקימיה ומייסדיה.

ההזמנה לחתונה של אברהם שנערכה לפני כחצי שנה

ל'חדשות JDN' אף נודע כי המנוח היה קשור בלב ונפש לכ"ק האדמו"ר מסלאנים שליט"א, חסידות אליה השתייך והיה מגיע באופן תדיר להשתתף בתפילות ובטישים שנערכו בבניין החסידות.

מכריו וידידיו הרבים מבכים מרה את לכתו הטראגית בשיחה דומעת ל'חדשות JDN': "אברומי היה אדם שכל כולו לב, הוא תמיד ידע לומר את המשפט הנכון בזמן הנכון, אברומי היה איש שתמיד ידע לעודד, לתמוך, לחזק, מעבר להיותו אדם הוא היה אח וחבר במלוא מובן המילה".

מארגון מד"א נמסר מוקדם יותר כי, "בשעה 14:33 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופנוע שנפגע בתאונת דרכים בכביש 443, ממחסום מכבים לכיוון ירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על צעיר בן 25 ללא סימני חיים וקובעים את מותו". פראמדיק מד"א ישי ראוכברגר, סיפר: "הצעיר שכב על הכביש, כשהוא מחוסר הכרה. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא סבל מחבלה רב מערכתית והיה ללא דופק וללא נשימה, ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".