53 יתומים מתחתנים ועדיין הם חסרי כל, לא תאמינו מה גדולי הדור עושים עבורם...

בעוד ימים ספורים זה קורה:

כדי שכל 53 היתומים יוכלו להיכנס לחופה בכבוד, גדולי הדור מנצלים את סיום ימי השובבי"ם יוצאים למסע היסטורי שכמוהו לא היה מעולם למקומות הקדושים להתפלל ולהתחנן לישועת כל אחד ואחד מהתורמים לפחות 265 ₪ שהם סה"כ 5 ₪ לכל חתונת יתום לקרן 53 היתומים שעל ידי ועד הרבנים לעניני צדקה בארה"ק.

>>>לשותפות בכל 53 חתונות היתומים ושליחת שמות לחצו כאן <<<

פרנסה בקבר יוסף הצדיק

מרן הגאון רבי מרדכי גרוס שליט"א יצא במיוחד לקבר יוסף הצדיק שבשכם להתפלל על התורמים שיזכו לפרנסה כמו שכתוב "ויוסף הוא המשביר".

נחת מהילדים בקבר רחל

מרן הגאון הגדול רבי ברוך מרדכי אזרחי שליט"א יצא במיוחד לקבר רחל שבבית לחם להתפלל שהתורמים לחתונות היתומים יזכו לנחת מהילדים.

רפואה שלימה במירון

כ"ק מרן האדמו"ר מראחמסיטריווקא שליט"א יצא במיוחד למירון לקבר התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי שבצפון להתפלל בזכות הצדקה לחתונות היתומים שהחולים שיתרפאו ועל הבריאים שלא יחלו.

ביטול הגזירות אצל האור החיים הקדוש

מרן הגאון הגדול רבי ראובן אלבז שליט"א יעלה במיוחד להר הזיתים למעמד תפילה גדול על קברו של בעל האור החיים הקדוש לביטול כל הגזירות הקשות והמחלות מהתורמים ומשפחותיהם

זיווג הגון בקרוב בעמוקה

מרן הגאון הגדול רבי בנימין הצדיק פינקל שליט"א יסע עד עמוקה שבצפון לקברו הנודע של התנא האלוקי רבי יונתן בןז עוזיאל להתפלל לישועת התורמים חתונות היתומים שיזכו מידה כנגד מידה להתחתן בקרוב על הזיווג שלהם שיגיע בנקל.

>> לשותפות בכל 53 חתונות היתומים ושליחת שמות לחצו כאן <<<

את המסע הזה אתם חייבים לעצמכם. חייב לילדים שלך, להורים שלך, לכל מי שיקר וחשוב עבורך! תשלח את השמות, תבקש בקשות. המסע הזה משנה חיים!!!

כל אחד מחמישים ושלושת היתומים שיכנסו לחופה בשבועות הקרובים עבר מסע מורכב. בדידות עמוקה, יתמות, סבל פיזי ונפשי, אלימות, עניות… נתוני חיים מזעזעים כפול חמישים ושלוש!

קחו את כל סוגי הצער הזה, מגוון שותת דם של צרות – אם חולת נפש, חתן שנזרק מהבית, ילדים שהוריהם נפטרו לעיניהם… ייסורי כף הקלע, טרגדיות מתמשכות, מענות – – –

קחו את כל הצער הזה ותבינו מה אתם מרוויחים כשבורא עולם ינהג איתכם 'מידה כנגד מידה'!

הקדוש ברוך הוא סיבב מגבית של כל כך הרבה חתונות בימי השובבי"ם, כדי שהצדקה שלכם תתפרץ בדלת פתוחה ותעלה היישר לפני כסא הכבוד.

עם הצדקה הזו, בימים הגבוהים שאנו עומדים בהם כעת – יוצאים הצדיקים למסע תפילות מיוחד על כל התורמים 530 שקלים לחתונות היתומים – – –

על פי בקשת גדולי הדור הציבור נקרא להרים תרומת 265 ש"ח – שהם 5 ש"ח ליתום – וגדולי הדור יקבלו לידיהם שני שמות למסע הישועות.

או תרומת 530 ש"ח –  שהם 10 ש"ח לכל יתום וגדולי הדור יקבלו לידיהם 8 שמות למסע הישועות.

לשליחת שמות ולתרומות לחתונות 53 היתומים > לחצו כאן<