לאחר עצרת התפילה שהתקיימה אמש לרפואת האדמו"ר מקליוולנד שליט"א נגשו קהל החסידים וחתמו על נייר שבו הם מקבלים על עצמם שלא לדבר בכלל בזמן התפילה וקריאת התורה. ל'חדשות JDN' נודע כי הדבר הגיע לאחר שבשעתו הקשה של הרבי הורה כך מחותנו האדמו"ר מרימנוב


אמש (ראשון) התקיימה עצרת תפילה וזעקה לרפואתו השלימה והמהירה של כ"ק האדמו"ר מקליוולנד שליט"א השרוי במצב קשה בבית החולים 'מעייני הישועה' בבני ברק, בעצרת התפילה שהתקיימה בבית המדרש של החסידות ברחוב הר סיני ברעננה השתתפו מאות מתושבי המקום החבים את חייהם הרוחניים והגשמיים כאחד לכ"ק האדמו"ר שליט"א. המעמד התקיים בראשות רבה של רעננה הגאון רבי יצחק פרץ שליט"א ובנו של האדמו"ר הרה"צ רבי אורי לייב רוזנבוים שליט"א.

במהלך העצרת נשא פרקי תהילים לפני העמוד בנו של הרבי הרה"צ רבי אורי לייב רוזנבוים שליט"א אשר היווה כשליח ציבור של הכלל. לאחר התפילה נגשו קהל החסידים וחתמו על נייר שבו הם מקבלים על עצמם שלא לדבר בכלל בזמן התפילה וקריאת התורה מהתחלה עד לסוף.

ל'חדשות JDN' נודע כי הקבלה שקבלו על עצמם החסידים לרפואת רבם נובעת מכך שביום חמישי האחרון בזמן בו שכב הרבי בין חיים למוות בחדרו שבבית החולים 'מעייני הישועה' עמדו קהל החסידים סביב מיטתו והחלו לקרוא את קריאת שמע ופסוקי היחוד, כאשר לפתע אמר מחותנו כ"ק האדמו"ר מרימנוב שליט"א שבשעה זו כל אחד יקבל על עצמו בלא נדר שלא לדבר בעת התפילה ובזמן קריאת התורה לרפואתו של האדמו"ר שליט"א ובוודאי שזכות זו תעמוד לו להצילו ולהשאירו בארץ החיים.

החסידים מיד קבלו על עצמם את הקבלה הזו, כאשר כאמור אמש בשעת העצרת תפילה בבית המדרש שברעננה חולקו דפים עליהם נכתב כי "לאור מצבו הקשה של כ"ק מרן האדמו"ר שליט"א רבי יצחק אייזיק בן חיה אסתר לרפו"ש קיבלנו על עצמנו לרפואתו השלימה והמהירה בחדרו שבבית החולים בליל שישי י"ט שבט תש"פ ש'לא לדבר בזמן התפילה וקריאת התורה מהתחלה ועד לסוף', והריני מקבל על עצמי זאת בל"נ".

בחסידות ממשיכים לבקש מכלל הציבור להעתיר בתפילה ובתחנונים לרפואתו השלימה והמהירה של האדמו"ר רבי יצחק אייזיק בן חיה אסתר בתוך שאר חולי ישראל.