בכיר רבני חב"ד במכתב לקראת הבחירות: "כבוד קדושת אדמו"ר הרבי מליובאוויטש לקראת הבחירות הראשונות שהתקיימו לאחר קום המדינה הורה שיש חובה להצביע למפלגה החרדית ביותר לתורת ה' ית' - ברור הוא שצריך להצביע ליהדות התורה"

הגאון הרב גדליה אקסלרוד, מבכירי רבני חב"ד, מפרסם במכתב לקראת הבחירות בו הוא כותב כי, "כבוד קדושת אדמו"ר הרבי מליובאוויטש לקראת הבחירות הראשונות שהתקיימו לאחר קום המדינה הורה שיש חובה להצביע למפלגה החרדית ביותר לתורת ה' ית'". לדבריו, "ברור הוא שעל פי דין תורתינו הקדושה צריך להצביע למפלגת יהדות התורה אגודת ישראל שסימנה הוא ג".

עוד הוסיף הרב אקסלרוד כי, "מכיון שכבוד קדושת הרבי מליובאוויטש הוא נביא הדור כידוע לכולם ויש מצוות עשה מהתורה לשמוע בקול נביא וחס ושלום להיות מעליבים במלאכי אלוקים שזה גרם את החורבן". לסיום מציין הרב כי, "בנוסף לאמור איסור חמור על פי הלכה להצביע למפלגה שבכמה מערכות בחירות לא עברה את אחוז החסימה ודי למבין".

בתוך כך, לקראת הבחירות לכנסת ה-23 נרשמת התעוררות רבה בקהילות חב"ד בנחלת הר חב"ד, קריית גת, לוד, כפר חב"ד, רחובות, ראשל"צ, צפת, מגדל העמק, ירושלים, אלעד, חיפה והקריות, נתניה ועוד, במטרה לגייס את אנ"ש להצלחת רשימת יהדות התורה – הרשימה החרדית ביותר בגוש הימין.

במטה חסידי חב"ד למען יהדות התורה מציינים כי הפעם במיוחד על חב"ד להצביע ליהדות התורה, לאחר שהיא עונה בשלימות על שלוש השלימות, וכי כל ראשי יהדות התורה חתמו רק לפני מספר חודשים על מסמך חד משמעי בנושא שלמות הארץ, המבטיח שלא תתמוך בשום ויתור ותדאג להתיישבות ביו"ש