הִנֵּה הַמְּלָכִים נוֹעֲדוּ: כ''ק האדמו''ר מקאליב שליט''א הגיע אמש לביקור מיוחד במעונו של מרן האדמו''ר מבעלזא שליט''א. במהלך הביקור שוחחו האדמורי''ם שליט''א בהיסטוריית החסידות ולמעלה בקודש בשולשלות בית קאליב ובעלזא המפוארות

אמש (ראשון) עלה כ"ק האדמו"ר מקאליב שליט"א למעונו של מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א יחד עם מקורביו ומשמשיו לביקור מיוחד אשר נמשך זמן רב, כאשר במהלך הביקור שוחחו האדמורי"ם שליט"א בהיסטוריית החסידות ולמעלה בקודש בשולשלות בית קאליב ובעלזא המפוארות.

ל'חדשות JDN' נודע כי במהלך הביקור העניק כ"ק האדמו"ר מקאליב שליט"א את קופסת הטבק המפורסמת של כ"ק האדמו"ר מקאליב זיע"א למרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א זאת על פי צוואת קודשו של הרבי זיע"א.

לאחר שהאדמו"ר מבעלזא שליט"א בירך את הגבאים והמקורבים שהצטרפו לביקור, נשאר האדמו"ר מקאליב שליט"א ל'יחידות' במעונו של האדמו"ר מבעלזא שליט"א למשך כמעט עשרים דקות כשהגבאים של שני האדמורי"ם נותרו מחוץ לחדר.

יצוין כי כידוע קשר מיוחד היה לכ"ק האדמו"ר מקאליב זצוק"ל לחסידות בעלזא במשך כל השנים, זאת בהיותו נין לכ"ק מרן מהר"ש זי"ע. הקשר ההדוק החל עת הסתופף בצל הקודש אצל כ"ק מרן מהר"א מבעלזא זי"ע בעלותו לארה"ק לאחר השואה האיומה, קשר זה המשיך אצל להבלחט"א האדמו"ר מבעלזא שליט"א.

האדמו"ר מקאליב זיע"א היה משתתף בכל השמחות והאירועים בחצר הקודש בעלזא, כאשר האדמו"ר מבעלזא שליט"א היה מכבדו בכל עת לשיר ולשורר מניגוניו הטהורים שהלחין ולשאת מדברות קדשו, כן עודד האדמו"ר שליט"א את מפעליו הכבירים של הרבי זצ"ל ובראשם פעילות הקירוב בקרב אחינו בית ישראל לקרבם לאביהם שבשמים והנצחת אמירת שמע ישראל לזכר קדושי השואה.