במשך כעשרים דקות: האדמו"ר מקאליב נכנס ל'יחידות' אצל האדמו"ר מבעלזא

הִנֵּה הַמְּלָכִים נוֹעֲדוּ: כ''ק האדמו''ר מקאליב שליט''א הגיע אמש לביקור מיוחד במעונו של מרן האדמו''ר מבעלזא שליט''א. במהלך הביקור שוחחו האדמורי''ם שליט''א בהיסטוריית החסידות ולמעלה בקודש בשולשלות בית קאליב ובעלזא המפוארות

אמש (ראשון) עלה כ"ק האדמו"ר מקאליב שליט"א למעונו של מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א יחד עם מקורביו ומשמשיו לביקור מיוחד אשר נמשך זמן רב, כאשר במהלך הביקור שוחחו האדמורי"ם שליט"א בהיסטוריית החסידות ולמעלה בקודש בשולשלות בית קאליב ובעלזא המפוארות.

ל'חדשות JDN' נודע כי במהלך הביקור העניק כ"ק האדמו"ר מקאליב שליט"א את קופסת הטבק המפורסמת של כ"ק האדמו"ר מקאליב זיע"א למרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א זאת על פי צוואת קודשו של הרבי זיע"א.

לאחר שהאדמו"ר מבעלזא שליט"א בירך את הגבאים והמקורבים שהצטרפו לביקור, נשאר האדמו"ר מקאליב שליט"א ל'יחידות' במעונו של האדמו"ר מבעלזא שליט"א למשך כמעט עשרים דקות כשהגבאים של שני האדמורי"ם נותרו מחוץ לחדר.

יצוין כי כידוע קשר מיוחד היה לכ"ק האדמו"ר מקאליב זצוק"ל לחסידות בעלזא במשך כל השנים, זאת בהיותו נין לכ"ק מרן מהר"ש זי"ע. הקשר ההדוק החל עת הסתופף בצל הקודש אצל כ"ק מרן מהר"א מבעלזא זי"ע בעלותו לארה"ק לאחר השואה האיומה, קשר זה המשיך אצל להבלחט"א האדמו"ר מבעלזא שליט"א.

האדמו"ר מקאליב זיע"א היה משתתף בכל השמחות והאירועים בחצר הקודש בעלזא, כאשר האדמו"ר מבעלזא שליט"א היה מכבדו בכל עת לשיר ולשורר מניגוניו הטהורים שהלחין ולשאת מדברות קדשו, כן עודד האדמו"ר שליט"א את מפעליו הכבירים של הרבי זצ"ל ובראשם פעילות הקירוב בקרב אחינו בית ישראל לקרבם לאביהם שבשמים והנצחת אמירת שמע ישראל לזכר קדושי השואה.

6 תגובות

האדמור מקאליב שליט"א הוא גם נכד לכ"ק גאב"ד טשאבא זצוק"ל שהיה מבאי כ"ק הרה"ק מבעלזא זצוק"ל זי"ע

כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א אוחז מאד מכ"ק מרן האדמו"ר מקאליב שליט"א, כידוע.

חייבים לשבת על הארץ ולהתאבל ולהתאנח.
חייבים לצעוק ביחידות לשם ולדבר איתו. להתבודד עם השם כל איש ישראל. ולהתחנן. בבקשות ותחינות. לא לחכות. כל איש ישראל.
להתחנן על חייכם.
אתם לא מבינים מה הולך כאן.
ש ר י פ ה!!!!!!!!!!!!
שריפה!!!!!!!!!!!!
שריפה!!!!!!!!!!!!!!!
הולכים למות כאן על קידוש השם. המחלה תפיל חללים חללים חללים……. יהודים יקרים שריפה פורצת כאן והלהבות גדולים. אין שליטה עליה. עליכם אני בוכה ישראל. אתם לא מבינים מה קורה כאן.
יום תפילות והספד צום ותענית ברוב עם דרוש פה. אתם חייבים לצאת בהצהרה. שמי שלא מתענה הוא לא יהודי.
רפואה שלימה לעם ישראל במהירה.

יפה מאוד, שיח שרפי קדש. האם גם האדמו"רבים נוהגים להכנס ליחידות אצל אדמורים אחרים, או שזה שיחה גלויה?

יפה מאוד, שיח שרפי קודש. האם גם האדמו"רים נוהגים להכנס ל 'יחידות' אצל אדמו"רים אחרים, או שזו שיחה גלויה, כמו שהיה אצל כ"ק אדמו"ר מבאבוב שליט"א אצל כ"ק אדמו"ר מבעלזא שליט"א.

זה הרי היה לפי חצי שנה
למה זה עדיין מופיע??????

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן