למעלה מחמשת אלפים איש פקדו עד כה את מטה 'בקולו תשמעון' שברחבת בית מדרשו של מרן שר התורה בבני ברק. בהנהלת המטה אומרים כי עוד אלפים רבים צפויים להגיע בשבוע הקרוב עד הבחירות, כאשר השיא יהיה ביום שני הבא - יום הבחירות


צילום: שלומי אייכלר

שלטי ענק "גם אני מציית למרן שר התורה ומצביע ג" מקדמים את אלפי הבאים למעונו של מרן שר התורה שליט"א לברכה, עצה ותושיה.
למעלה מחמשת אלפים איש פקדו עד כה את מטה 'בקולו תשמעון' שברחבת בית מדרשו של מרן שר התורה בבני ברק. בהנהלת המטה אומרים כי עוד אלפים רבים צפויים להגיע בשבוע הקרוב עד הבחירות, כאשר השיא יהיה ביום שני הבא – יום הבחירות.

מטה 'בקולו תשמעון' שהוקם בשבוע שעבר ברחבה שע"י בית מדרשו של מרן שר התורה ברחוב רשב"ם בבני ברק הצליח להביא עד כה מאות קולות חדשים שיצביעו בפעם הראשונה בחייהם ג' כבקשתו של מרן שר התורה שליט"א.

כידוע שמעונו של מרן שליט"א הוא מוקד עליה לרגל מידי יום ביומו בכלל, ובשעות הקבלת קהל בפרט, כאשר רבבות יהודים, עמך בית ישראל מכל העדות והחוגים, מגיעים לקבלת ברכה מפי קודשו בברכה עצה ותושיה, ורבים נושעו.

לאחר קריאתו של מרן שליט"א להפעיל ולפעול למען הצלחת מערכת הבחירות הקרובה ולהגביר פעילים למען רשימת 'יהדות התורה-ג' נפתח מטה 'בקולו תשמעון' מרחבה שע"י בית מדרשו של מרן שליט"א ברחוב רשב"ם.

שלטי ענק "לעשות רצון צדיק" "מקיימים רצון רבינו" ו"גם אני מציית למרן שר התורה ומצביע ג' " מקדמים את מאות האנשים שבאים מידי יום, רק אמש, אומרים בהנהלת המטה, הגיעו למעלה מארבע מאות צעירים מהרי המרכז במסגרת פעילות של ארגון 'לב לאחים', ולפני שעלו בהתרגשות לקבלת ברכה חתמו כל אחד על דף "גם אני מצטרף בבקשה מהרב לתפילה להצלחת יהדות התורה – ג' בבחירות". ואת בקשתו האישית ממרן שליט"א.

הציבור הרחב שיוצא נרגש מהמעמד, ורואה את חשיבות המערכה, ואת בקשתו של מרן שליט"א מכל אחד, מתחייב להצביע, לפעול ולהפעיל, רובם של האנשים בפעם הראשונה בחייהם למען הצלחת רשימת יהדות התורה – ג.

במטה 'בקולו תשמעון' אומרים בסיפוק על למעלה מחמשת אלפים איש שפקדו את המטה בימים האחרונים, וכי בימים הקרובים צפויים עוד אלפים רבים להגיע, כאשר השיא יהיה ביום שני הבא – יום הבחירות, כדי לפעול להצלחת רשימת יהדות התורה-ג' כפי בקשתו של מרן שר התורה שליט"א.

במטה המיוחד גם ביקרו חברי מועצת גדולי התורה הרה"ג ר' משה הלל הירש שליט"א והרה"ג ר' יצחק זילברשטיין שליט"א, וכן יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני, ח"כ אורי מקלב, ח"כ יעקב אשר, חכ"ל יצחק פינדרוס, מ"מ המוניציפאלית של דגל מנחם שפירא, מנהל מטה ארגון שלמה פולק ומנהל מטה הסברה שבתי מרקוביץ.