מויליאמסבורג ועד מונטריאול: 4,000 מבנות החסידות בכינוס נגד 'פגעי הטכנולוגיה'

חודש לאחר הכינוס הגדול לאלפי ההורים, השתתפו אמש (א') 4,000 מבנות חסידות סאטמאר בכינוס שנערך בפקודת האדמו"ר נגד 'פגעי הטכנולוגיה' במבנה הצבאי הענק בשכונת ויליאמסבורג בברוקלין

אמש (ראשון) נערך במבצר הצבאי 'ניו סטייט ארמרי' בשכונת ויליאמסבורג בברוקלין כינוס ענק לבנות חסידות סאטמאר בעניין פגעי הטכנולוגיה אשר הפילו ומפילים חללים רבים.

בכינוס השתתפו 4,000 תלמידות הכיתות הגבוהות בבתי הספר של החסידות, אשר הגיעו מכל ריכוזי החסידות בארה"ב ובקנדה, בין היתר מוויליאמסבורג, קריית יואל, בורו פארק, מונסי, לייקווד, ניו ג'רסי ומונטריאול.

במהלך הכינוס הוזהרו הבנות מפני הסכנות הרוחניות הטמונות בשלל הכלים הטכנולוגיים, וכן הוסבר להן אודות השפעתם השלילית על הדורות הבאים, שתלך ותגבר באם לא תקים כל אחת ואחת חומה בצורה שתמנע את חדירת הכלים האלו לביתה. בתום המעמד קיבלו על עצמן התלמידות קבלות חזקות אשר ילוו אותן בהמשך חייהן.

ל'חדשות JDN' נודע, כי הכינוס נערך בפקודת כ"ק האדמו"ר מסאטמאר שליט"א, שאסף שבועיים קודם לכן את כל מנהלי בתי הספר, שם הטיל עליהם לקיים את הכינוס והעניק להם את ברכת הדרך.

נגד הטכנולוגיה: האלפים בכינוס האחרון במרכז החסידות בויליאמסבורג

הכינוס נערך במסגרת המאבק העיקש של האדמו"ר בפגעי הטכנולגיה, שמתבטא בתקנות מחמירות המוטלות על כל הורה שילדיו מתחנכים במוסדות של החסידות, עליהן הכריז האדמו"ר בשנת תשע"ב.

כזכור, רק לפני כחודש נערך במרכז חסידות סאטמאר בויליאמסבורג כינוס גדול לאלפי הורי התלמידים והתלמידות, בו חוזקו תקנות אלה, ונוספו אליהן תקנות חדשות.

האדמו"ר מסאטמאר בנאומו בכינוס להורים

3 תגובות

כדאי לציין כל פעם באיזה סאטמר מדובר

לחרדי

מזהים לפי תמונות האדמו"רים למרות ששניהם די דומים.
בדרך כלל מדובר במהרי"י (ר' יקותיאל יהודה)
גם כאן

למגיב 1
באתר הזה כנראה לא נוהגים להוסיף את שם האדמורים, אבל כמעט תמיד ניתן ללמוד את זה מהערים. כשמוזכר וויליאמסבורג מדובר בקהילת ר' זלמן לייב, וכשמוזכר קריית יואל הכוונה לר' אהרן
כאן מדובר בויליאמסבורג כמו ברוב המקרים, אז הכוונה לר' זלמן לייב
מקווה שעזרתי

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן