מודיעין עילית ביכתה מרה את לכתו של האברך הצעיר הרב ישראל ישעיהו שטיגליץ ז''ל אשר הלך לעולמו הבוקר (רביעי) לאחר שסבל יסורים קשים ומרים במשך תקופה ארוכה והוא בשנת ה-44 לחייו. מסע ההלוויה יצאה מביתו לבני ברק שם ייטמן בבית החיים ויז'ניץ

מודיעין עילית ביכתה מרה את לכתו של האברך הצעיר הרב ישראל ישעיהו שטיגליץ ז"ל אשר הלך לעולמו הבוקר (רביעי) לאחר שסבל יסורים קשים ומרים במשך תקופה ארוכה והוא בשנת ה44 לחייו.

בהלוויה כאובה שהתקיימה בקרית ספר שם התגורר ליווהו למנוחות מאות מתושבי העיר שהכירו את המנוח באופן אישי וכאבו את לכתו, במסע ההלוויה היספידוהו בן היתר בניו שספרו על גדולתו של אביהם שהיה נודע בקירוב רחוקים על ידי פעילות באירגון 'לב לאחים'.

הרב ישראל ישעיהו שטיגליץ ז"ל שימש כגבאי בבית הכנסת 'יחל ישראל' בקרית ספר שם היה בין הראשונים שהקימו את הקהילה ודאג תמיד להצלחת וביסוס המקום, במשך שנות חייו היה פעיל נמרץ בארגון 'לב לאחים' וקירב משפחות רבות לאביהם שבשמים. המנוח הותיר אחריו שישה ילדים יתומים שמתוכם זכה לחתן רק בת אחת.

מכריו הרבים מספרים ל'חדשות JDN' על דמות מיוחדת שהייתה שקועה בלימוד התורה ובקירוב רחוקים יום ולילה, תמיד היה מסתובב עם חיוך על הפנים והיה יודע להאיר פנים לכל אדם באשר הוא, חיוכו הכובש וליבו הרחב היו הערובה להצלחתו הכבירה בקירוב רחוקים לדרך ישראל סבא.

מסע ההלוויה יצאה מביתו שבקרית ספר דרך בית הכנסת 'יחל ישראל' והמשיכה לבני ברק שם ייטמן בבית החיים ויז'ניץ בעיר. תנצב"ה.

צילום: איתמר קירשבוים