בעקבות הגילוי שאברך שהשתתף בטיש פורים חלה: כ''ק האדמו''ר מבאבוב שליט''א החליט להיכנס לבידוד במעונו שבבורו פארק זאת מחשש להידבקות בנגיף הקורונה. בחסידות מסרו כי בשבועות הקרובים כלל האירועים והמעמדות שתוכננו יבוטלו

הדרמה בחסידות באבוב שבארה"ב עולה שלב לאחר שכ"ק האדמו"ר מבאבוב שליט"א החליט היום (ראשון) כי הוא יכנס לבידוד במעונו שבבורו פארק זאת מחשש להידבקות בנגיף הקורונה.

ל'חדשות JDN' נודע כי אמש פרסמו בחסידות כי אברך שנמצא חולה בנגיף הקורונה הסתובב בטישים הגדולים שנערכו בחסידות בימי הפורים ובשל כך יפורסמו בחסידות הנחיות מיוחדות, כ"ק האדמו"ר שליט"א ששמע על כך החליט כי הוא ישהה בימים אלו בבידוד במעונו הפרטי זאת מחשש להידבקות בנגיף הקורונה.

 

מחשש להתפשטות הקורונה: הנחיות מחמירות בחצה"ק באבוב בבורו פארק

 

בחסידות מסרו כי בשבועות הקרובים כלל האירועים והמעמדות שתוכננו יבוטלו זאת בנוסף לכך שכל אלו השייכים לקבוצות בסיכון, מבוגרים וחולים שלא יסתובבו כלל בריכוזים ציבוריים ובוודאי שלא יבואו להיכלי החסידות שבבורו פארק.

יצוין כי בעקבות החלטתו של כ"ק האדמו"ר מבאבוב שליט"א בחסידות נכנסו לדאגה גדולה והם מנסים בכל דרך אפשרית למנוע ולעצור את ההתפשטות בתפילה ובתקווה כי אף אחד לא ידבק שם.

כזכור, הבוקר בשל החשש להתפשטות הנגיף פרסמו בחסידות שלל הוראות והנחיות בין היתר על סגירת על מוסדות הלימוד, בחסידות מבקשים מהחסידים להישמע להוראות ולהרבות בתפילה ובתחנונים, בצדקה ובקבלות טובות שיעצר המגיפה.

 

דאגה באבוב בארה"ב: אברך שהשתתף בטיש בפורים התגלה כחולה קורונה