צילום: יעקב כהן

דאגה בבני ברק: יו"ר ארגון 'עזר מציון' הרב חנניה צ'ולק חלה בקורונה

יו"ר ארגון 'עזר מציון' הרב חנניה צ'ולק נדבק בנגיף הקורונה: "מרגיש טוב ללא חום וללא שיעולים, אבל הגוף כואב. מקור ההדבקה היא שמסתובבים בנינו הרבה נשאים שאינם יודעים, עדכנתי את כל מי שנפגש אתי בכדי שיכנסו לבידוד"

התפשטות נגיף הקורונה הולכת וגוברת בעיר התורה והחסידות בני ברק, והיום (שלישי) מתברר כי אף יו"ר ארגון 'עזר מציון' הרב חנניה צ'ולק נדבק בנגיף הקורונה ובשל כך נשאר הוא בביתו לבידוד. על פי העדכונים מצבו טוב ומלבד חולשה גופנית הוא חש מצוין.

בשל כך מספר בכירים בעיריית בני ברק ואף מספר אנשי המשטרה הפועלת בעיר קבלו הנחייה ממשרד הבריאות כי בשל מגע עם יו"ר עזר מציון הם ייאלצו להיכנס אף הם לבידוד למשך ארבעה עשר יום, בעקבות כך דאגה רבה בקרב הציבור החרדי בעיר בני ברק.

יצוין כי בשל פגישה שערך ראש עיריית בני ברק עם יו"ר עזר מציון הרב חנניה צ'ולק נאלץ ראש העיר להיכנס אף הוא לבידוד, בהודעה שפרסם לתושבים כתב הרב אברהם רובינשטיין כי "בהתאם להוראות משרד הבריאות, אני נכנס כעת לבידוד ביתי עקב קרבה אפשרית לחולה מאובחן. בעזרת השם אמשיך גם בימים אלו לשאת בעול השליחות העירונית אותה הטלתם עליי יחד עם חבריי, מתוך אחריות וזהירות למען כולנו.

עוד כתב ראש העיר: "זהו הרגע לקרוא לכולם, לכל יחיד ולכולנו יחד: הקפידו ביתר שאת על הכללים, מדובר בהצלת חיים ועצירה הכרחית של המעגל המסוכן הזה. נתפלל יחדיו לפני שוכן מעונה, לבריאות איתנה לכולנו, לעיר, לארץ ולעולם כולו".

בראיון שהעניק הערב הרב חנניה צ'ולק לאבי מימרן בקול חי אמר: "ב"ה מרגיש טוב ללא חום וללא שיעולים, אבל הגוף כואב. מקור ההדבקה היא שמסתובבים בנינו הרבה נשאים שאינם יודעים, עדכנתי את כל מי שנפגש אתי בכדי שיכנסו לבידוד".

עוד אמר יו"ר עזר מציון שהתגלה כחולה קורונה: "אני לא רוצה לומר לציבור מה לעשות. אבל יש לנו מצוות ו"נשמרתם" שספק שלה שזה פיקוח נפש דוחה את כל התורה. כולה. כ"כ כואב לראות במוסדות התורה שאין את קול התורה, אין ילדים שיזעקו 'יהא שמיה רבה' בקול גדול לא שומעים אותם ועכשיו הולכים לסגור את כל בתי הכנסת".

3 תגובות

שה' ישלח לו רפואה שלימה!! אמן!!
אדם צדיק כל כך שעושה חסדים רבים!

לא ברור מה אלו כל הפגישות הללו? פגישה עם ראש העיר וכו'? כל כך קשה לדבר בטלפון? נגמר להם הדקות?

איך השם המלא?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *