בעקבות הסגר המתמשך היוצר שאלות חינוכיות מגוונות, הגר"ד ידון גם במשמעות הקורונה על הבית ובני המשפחה. התמודדות עם מתחים, העסקת הילדים במשך שעות ארוכות, טרדה ועומס של ערב פסח ועוד צפו בשידור חוזר.

בעוד רבבות בתי אב סגורים ומסוגרים בריכוזים החרדיים בעקבות התפרצות הקורנה ברחבי העולם בכלל ובארה"ב ובארץ ישראל בפרט, נערכים במרכז 'פלא יועץ' במשנה מרץ לשירות הציבור בכל ענייני החינוך, ההורות, השלום בית והמסתעף, תוך הנגשת חומרים בתחומים אלה במיוחד, על ידי צוות רבני המרכז באגפים השונים.

לאור זאת, בהתייעצות עם צוות ההנהלה ולבקשת אנשי חינוך, הוחלט מטעם מרכז 'פלא יועץ' בצעד תקדימי ומפתיע, על עריכת שידור חי בלעדי, עם נשיא מרכז 'פלא יועץ' הגאון רבי דוד לוי שליט"א, על מנת לספק מענה לשאלות הציבור בכל העניינים העומדים על הפרק והמסתעף מהתפרצות הקורונה.

במרכז 'פלא יועץ' אומרים כי "זאת הזדמנות מיוחדת לציבור הרחב, לקבל מענה בהיר וקולע במשך כשעתיים לכל השאלות המעסיקות כעת כל בית בישראל בעקבות הקורונה". הם מוסיפים, כי "מדי יום זורמות עשרות שאלות אל המרכז בתחומים אלה, כדי לקבל את חוות דעתו של הגר"ד לוי שליט"א נשיא המרכז, שכל גדולי ישראל סומכים על ניסיונו בדרך ישראל סבא מזה למעלה מ-4 עשורים ב"ה. זה הזמן ליהנות מעיצה ותושיה לרווחת בני משפחתכם".

שידור החי בעברית:

השידור יתקיים ביום רביעי פרשת ויקרא, כ"ט אדר תש"פ (25.3.2020), בין השעות 20:00-22:00 שעון א"י  2PM-4P)שעון ניו יורק). וישודר כאן באתר

שידור החי בשפת היידיש:

השידור יתקיים בשבוע הבא יום ראשון פרשת צו, ד' ניסן תש"פ (29.3.2020), בין השעות 20:00-22:00 שעון א"י  1PM-3P)שעון ניו יורק).

לצפיה הקישו כאן

ניתן להאזין גם בטלפון 072-3181883 שלוחה 1.

במשרדי 'פלא יועץ' נערמו עשרות שאלות בענייני התקופה, והגר"ד יתייחס לשאלות הרלוונטיות לפי הספק הזמן.

אפשר לשלוח שאלות נוספות אל הגר"ד לוי, בטלפון 072-3181883 שלוחה 2, וכן בפקס 02-5473979.