צילום ארכיון אתר JDN

דאגה בלונדון: החמרה במצבו של האדמו"ר מסטאניסלאב שחלה בנגיף

דאגה בלונדון: החמרה משמעותית במצבו של כ''ק האדמו''ר מסטאניסלאב לונדון שליט''א אשר נמצא חיובי לנגיף בתחילת השבוע. האדמו''ר שגילו נושק לשמונים נדבק בגניף לפני כמה ימים והיום חלה החמרה משמעותית מאוד במצבו ושמצבו הוגדר כקריטי

דאגה רבה בקהילה החרדית בלונדון נוכח המצב הקשה שהולך ומחריף עם התפשטות נגיף הקורונה, אמש (רביעי) חלה החמרה משמעותית במצבו של כ"ק האדמו"ר מסטאניסלאב לונדון שליט"א אשר נמצא חיובי לנגיף בתחילת השבוע וכעת חלה החמרה במצבו, כך נודע ל'חדשות JDN'.

האדמו"ר מסטאניסלאב שליט"א קבע את מקום מושבו בלונדון שם הוא מנהיג את קהל עדתו ביד רמה, חסידיו מספרים על אדם שדבוק ביראת השם ובתורתו יומם ולילה, האדמו"ר ידוע בהארת פנים שמאיר לכל אדם שבא להיוועץ עימו או ליטול את ברכתו.

האדמו"ר שגילו נושק לשמונים נידבק בנגיף הקורונה בתחילת השבוע האחרון ואמש דווח כי חלה החמרה משמעותית מאוד במצבו עד כדי שמצבו הוגדר כ'קריטי' בקרב חסידיו ואוהדיו שוררת דאגה גדולה בשל כך.

בקרב קהילתו מבקשים מהציבור די בכל אתר ואתר להרבות בתפילה ובתחנונים לרפואתו השלימה והמהירה של האדמו"ר רבי אורי בן אסתר בתוך שאר חולי ישראל.

יצוין כי מצב הקורונה בלונדון רק הולך ומחריף כאשר מספר החולים עולה מידי יום, הקורונה לא פוסחת אף על הקהילה החרדית במקום וכזכור, רק השבוע נפטר הנגיד הר"ר זאב שטרן ז"ל כאשר הוא היה בשיא כוחותיו אך בשבוע האחרון הוא נמצא חיובי לנגיף הקורונה ההולך ומתפשט בעולם כולו רח"ל, ולאחר ימים ספורים חלה התדרדרות חמורה במצבו, עד שהלך הוא לבית עולמו.

עוד נמסר מלונדון בראשית השבוע הנוכחי על קרבן נוסף מנגיף הקורונה, כאשר האשה פרידה פלדמן ע"ה הלכה לעולמה כשהיא בת תשעים ושבע, על פי הדיווח תוצאות הבדיקות שלה הגיעו ביום שישי והיא אובחנה כחיובית לנגיף הקורונה.

3 תגובות

מה שמו לתפילה

ברוך דיין האמת

נתב"ג יודעים בדיוק מי שהגיע לארץ.בבקשה ללא פשרות שיכניסו אותם ישר לבידוד! ליפני שהמגיפה תהיה חלילה כחו"ל

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *