ברוך דיין האמת: הרה"ח ר' יוסף נוימן שנפגע בפיגוע במונסי נפטר מפצעיו

ממונסי מגיעה הידיעה המרה על פטירתו של הרה''ח ר' יוסף נוימן ז''ל שהלך לעולמו מפצעיו זאת לאחר שנדקר באכזריות רבה בידי בן עוולה במתקפת הטרור שהתרחשה בבית הכנסת של האדמו''ר מקאסאן פארשיי שבמונסי במהלך ימי החנוכה האחרון

ברוך דיין האמת: ממונסי שבארצות הברית מגיעה הידיעה המעציבה על פטירתו של הרה"ח ר' יוסף נוימן ז"ל שהלך לעולמו מפצעיו זאת לאחר שנדקר באכזריות רבה בידי בן עוולה במתקפת הטרור שהתרחשה בבית הכנסת של האדמו"ר מקאסאן פארשיי שבמונסי במהלך ימי החנוכה האחרון.

המנוח ז"ל היה אדם שכל כולו לשמים ולבריות והוא היה נודע בקרב מכריו הרבים כאדם ירא שמים ובעל חסד גדול, מכריו מספרים על אדם שהיה מגיע בקביעות לבית המדרש לשיעורים יומיים ולתפילות שהיו מתקיימות במקום בלי להפסיד. המנוח היה אדם שתמיד נזהר על כבודם של השני והקפיד על כך בכל כוחו כל ימי חייו.

ר' יוסף נוימן ז"ל היה מגיע לטיפולים רבים בבית החולים במקום מגוריו אך מצבו התדרדר והבוקר (שני) הלך הוא לבית עולמו לאחר חודשים של יסורים. פטירתו הותירה חלל עצום בקרב משפחתו הכבודה ומכריו הרבים שממאנים להנחם על לכתו הטראגי.

5 תגובות

הרנינו גויים עמו כי דם עבדיו יקום ונקם ישיב לצריו וכיפר אדמתו עמו ריבונו של עולם אנו מתחננים נקום לעינינו נקמת דם עבדיך השפוך והיגלה אלינו עם משיח צדקנו במהרה בימינו

ברוך דיין האמת

אם אפשר לפרסם בכתבות מעין אלו את השם המלא ללימוד למילוי נשמתו, תודה

ברוך דין האמת.

רוךדין

????

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן