תיעוד נדיר: האדמו"ר מגור השתתף בהלוויה דרך חלון בית המדרש • צפו

לאחר זמן ממושך שלא נראה בציבור: מסע הלווייתו של נגיד חסידות גור הרב אפרים לנדאו ז''ל שהלך לעולמו בארצות הברית עברה ברחוב ירמיהו בירושלים תחת בית המדרש של חסידות גור, זאת לאור בקשתו של כ''ק האדמו''ר שליט''א שיוכל לחלוק לו כבוד אחרון

אתמול (שני) בשעות הצהריים מסע הלווייתו של נגיד חסידות גור הרב אפרים לנדאו ז"ל שהלך לעולמו בארצות הברית עברה ברחוב ירמיהו בירושלים תחת בית המדרש של חסידות גור, זאת לאור בקשתו של כ"ק האדמו"ר שליט"א שלא יוצא מביתו כבר זמן רב בשל נגיף הקורונה. האדמו"ר הביט דרך החלון של בית המדרש הריק והמסוגר והאזין להספדים.

בתיעוד נדיר שהגיע לידי 'חדשות JDN' נצפה כ"ק האדמו"ר מגור שליט"א כשהוא מביט מחלון בית המדרש הגדול של החסידות בירושלים כשהוא מאזין להפסדים. האדמו"ר שלא יוצא ממעונו כבר למעלה מחודש וחצי ביקש שמיטתו של הנגיד ר' אפרים לנדאו ז"ל תעבור תחת בניין בית המדרש בכדי שהוא יוכל לחלוק לו כבוד אחרון.

השמועה על כך שהאדמו"ר נצפה בחלון בית המדרש פשטה במהירות בחסידות גור כשהמונים מיהרו למקום בכדי לחזות בפני כ"ק האדמו"ר שליט"א, זאת לאחר זמן ממושך מאוד שהוא לא נראה בציבור זאת מפאת נגיף הקורונה ההולך ומתפשט בארץ ובעולם כולו. האדמו"ר עמד בחלון במשך כרבע שעה, זמן ארוך במושגים של חסידות גור, והמוני החסידים הביטו מהרחוב כשהם שומרים על הנחיות משרד הבריאות.

הנגיד ר' אפרים לנדאו ז"ל היה חבר באיגוד של חסידי גור בארצות הברית והיה מנגידי החסידות ומתומכיה הגדולים, לאחר מחלה קשה הלך הוא לבית עולמו כשהוא בשנת השישים וארבע לחייו.

7 תגובות

ואווו

צדיק יסוד עולם חסר לכל חסידיו שאי אפשר לבוא לראות את זיו פניו רק דרך חלון אוי לנו כי חטאנו

מרגש!
תודה JDN!

מלאך אלוקים!!

ראה פניו מאירים, זכות לחזות בזיו פניו הקדושות

אשרינו שזכינו

איזה פני מלאך

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן