ברוך דיין האמת: הרה''צ רבי אהרן גרינצוויג זצ''ל אשר שימש במשך שנים רבות כמוהל מומחה בירושלים נפטר לאחר שהוא סבל ייסורים ממושכים והוא בשנת השישים לחייו. היה נודע כירא שמים מרבים וכתלמיד חכם גדול שלא החזיק מעולם טיבותי' לנפשיה

ברוך דיין האמת: מירושלים מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של הרה"צ רבי אהרן גרינצוויג זצ"ל אשר שימש במשך שנים רבות כמוהל מומחה בירושלים זאת לאחר שהוא סבל ייסורים ממושכים והוא בשנת השישים לחייו.

המנוח הרה"צ רבי אהרן גרינצוויג זצ"ל היה בנם של קדושים כאשר הוא זכה להיות חתן אצל הרה"צ רבי וועלוול טווערסקי זצ"ל אחיו של כ"ק האדמו"ר מרחמסטריווקא זצ"ל, הוא אף היה מחותנם של האדמורי"ם ממכנובקא בעלזא ומעליץ שליט"א, גיסו הוא כ"ק האדמו"ר מנדבורנא ירושלים שליט"א.

במשך שנים רבות שימש הרה"צ רבי אהרן גרינצוויג זצ"ל כמוהל מומחה בירושלים והוא מל תינוקות רבים, הוא היה נודע כירא שמים מרבים וכתלמיד חכם גדול שלא החזיק מעולם טיבותי' לנפשיה.

בתקופה האחרונה סבל הרה"צ רבי אהרן גרינצוויג זצ"ל יסורים ממושכים ובשל כך הוא אושפז בבית החולים שם מצבו המשיך להיתדרד אט אט עד שבשעה האחרונה השיב הוא את נשמתו הטהורה ליוצרה לדאבון לבם של משפחתו הכבודה ומכריו הרבים.

מסע הלוויתו תצא היום (שישי) בשעה 15:00 מבית ההלוויות 'שמגר' אל עבר 'הר המנוחות' שם ייטמן למנוחת עולמים. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.