ברוך דיין האמת: האברך הרב מרדכי כהן ז"ל בן ה-40, שהתגורר בכפר חב''ד שם הוא היה דמות ידועה ומוכרת בקרב הקהילה, הלך לעולמו לאחר שנפגע בתאונת דרכים קשה בסמיכות לכביש 44 על יד כפר חב''ד ונפטר בבית החולים. הותיר אחריו ארבעה יתומים

טרגדיה בחב"ד: בצער רב מגיעה הידיעה המרה והקשה על פטירתו של האברך הרב מרדכי כהן ז"ל אשר הלך לעולמו לאחר שנפגע בתאונת דרכים קשה והוא בשנת הארבעים לחייו.

המנוח הרב מרדכי כהן ז"ל היה מחסידי חב"ד שהתגורר בכפר חב"ד שם הוא היה דמות ידועה ומוכרת בקרב הקהילה, מכריו מספרים על אדם שחיבב כל אחד וקירב רבים לאביהם שבשמים.

לפני מספר שעות נפצע הרב מרדכי כהן ז"ל במהלך תאונת דרכים קשה בסמיכות לכביש 44 על יד כפר חב"ד, כוחות ההצלה שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות סיוע ראשוני כשהוא פונה לבית החולים במצב קשה.

חובש בכיר במד"א איציק לוי, סיפר: "רוכב האופנוע שכב בצד הכביש, כשהוא מעורפל הכרה וסובל מחבלת ראש. במהלך הטיפול מצבו הדרדר והתחלנו לבצע בו פעולות החייאה עד שחזר דופק. העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לביה"ח כשהוא מורדם ומונשם".

בבית החולים מצבו היתדרדר עד שבשעה האחרונה הלך הוא לבית עולמו לדאבון ליבם של משפחתו הכבודה ומכריו הרבים, המנוח הותיר אחריו את רעייתו שתחי' וארבעה יתומים רכים הממאנים להנחם אחר פטירת אביהם הנערץ. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.